Příjemné posezení pro více osob

Jídelní set DAVID

Velký rozkládací stůl

Příjemné posezení
pro více lidí

Pro chvíle rodinné posezení Vám představujeme náš rozkládací stůl DAVID, který nabídne pohodlné sezení až pro 12 lidí. Skvělým doplňkem ke stolu DAVID jsou židle ABRA nebo ABRA EXTRA, které nabízíme ve variantě s nebo bez područek.

Použitý materiál

Ohýbaný nábytek

Ohýbané části nábytku jsou zhotoveny tradiční technologií z masivního vrstveného dřeva. Při výběru ohýbané nábytku si zákazník specifikuje horní dýhu (BUK, DUB).

Povrchová úprava nejvyšší úrovně

Barevné kombinace dle Vašich představ

Povrchová úprava (moření, olej) je zahrnuta v ceně. V případě moření a olejování dle vlastního vzorníku je příplatek 5 %. Jídelní stoly s dřevěnou horní deskou doporučujeme objednat ve voděodolném akrylátovém laku s možností namoření na požadovaný odstín dle vzorníku.

Vyberte si podle svých představ

Varianty
stolu DAVID

Rozkládací stůl DAVID je možné vložením dalších plátů rozložit až na délku 310 cm, přičemž konstrukce stolu zaručuje maximální stabilitu. Pohodlně se k němu posadí až 12 lidí. Ohýbané části stolu jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva, desky stolu jsou dýhované. Stůl nabízíme ve třech šířkách 86, 100 a 110 cm.

Vyberte si podle svých představ

Varianty
židlí ABRA a ABRA EXTRA

Vhodným doplňkem k našim stolům je anatomicky tvarovaná židle ABRA nebo ABRA EXTRA. Židle ABRA nabízíme ve variantě s nebo bez područek.
Ohýbané části židlí jsou zhotoveny z masivního vrstveného dřeva.
Čalounění je vytvořeno z kvalitní PUR pěny, pružného a prodyšné polyesterového rouna a potahovou látku  lze vybrat ze základního vzorníku látek a kůží. 

Čalounické látky

Jak vybrat čalounickou látku?

Látky I. kategorie

Látky z této kategorie jsou velmi kvalitní, ale jelikož jsou vyrobeny bez speciální povrchové úpravy nebo bez vláken odpuzujících nečistotu, proto jsou levnější.

Látky II. kategorie

Látky z této kategorie jsou vysoce kvalitní a mají speciální povrchovou úpravu, díky čemuž jsou snadno čistitelné. Tyto látky mají povrchovou úprava TEFLON nebo AQUACLEAN, které se velmi snadno čistí.