Menu
zavrieť

Jedálenský stôl RADIX a stolička Tammi

Jedálenský stôl je miesto, kde sa stretáva celá rodina. Vyberte si taký, ktorý bude perfektne spĺňať Vašu predstavu o pohodlie. Stôl vyrobený z masívneho dreva je unikátnym prvkom nielen v kuchyni, ale aj v obývacej izbe. Prirodzeným doplnkom každého stola sú drevené stoličky. Rovnako ako naše nové stoly sú aj stoličky Tammy vyrobená zo 100% dubového masívu. Precízne prevedenie stoličiek ladí s krásou dubového stola. Bohatá ponuka farieb čalúneného sedáka a povrchových úprav umožní vybrať model, ktorý perfektne splní Vaše očakávania.

Jedálenský stôl RADIX a stolička Tammi
Stoly a stoličky z masívu

Kus prírody
vo vašej jedálni

Stôl z masívneho dreva dodá vašej jedálni príjemnú atmosféru a bude slúžiť po generácie bez toho, aby prestal byť unikátny, funkčný a krásny. Vyberte si taký, ktorý bude perfektne spĺňať Vašu predstavu o vzhľade, funkcii a pohodlí. Skvelým doplnkom k stolom sú stoličky TAMMI z dubového masívu.

Použitý materiál

Základom je kvalitné drevo

Stôl RADIX vyrábame zo 40 mm hrubého masívneho dreva DUB, DUBU RUSTÍK a jadrového JASANU. DUB RUSTÍK a JASAN ponúkame v povrchovej úprave olejom NATUR alebo HONEY.
Stoličky TAMMI
vyrábame zo 100 % dubového masívu.

Dômyselná a pevná
konštrukcia

Povrchová úprava najvyššej úrovne

Farebné kombinácie podľa vašich predstáv

Stoly vyrobené z masívneho DUBU upravujeme akrylátovým lakom s možnosťou namorenia na požadovaný odtieň podľa vzorkovníka.
Stoly vyrobené z dreviny DUB RUSTIK a JASAN jadrový upravujeme prírodným olejom NATUR, horná vrstva odolný stolový olej.
U dreviny DUB RUSTIK sú prirodzené veľké hrče a praskliny, ktoré sú čierno vytmelené.
Stoličky TAMMI ponúkame vo farebných variantoch podľa nášho vzorkovníka. Pokiaľ si nevyberiete z našej ponuky olejov či morenia môžeme Vám namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky.

Čalúnické látky

Ako vybrať čalúnickú látku?

Látky I. kategórie

Látky z tejto kategórie sú veľmi kvalitné, ale pretože sú vyrobené bez špeciálnej povrchovej úpravy alebo bez vlákien odpudzujúcich nečistotu, preto sú lacnejšie.

Látky II. kategórie

Látky z tejto kategórie sú vysoko kvalitné a majú špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka čomu sú ľahko čistiteľné. Tieto látky majú povrchovú úpravu TEFLON alebo AQUACLEAN, ktoré sa veľmi ľahko čistia.

Koža

Do tejto kategórie patrí prírodná koža od českého dodávateľa. Koža je príjemná a hebká na dotyk, ale pritom má silný a odolný povrch, ktorý sa nedá ľahko pretrhnúť alebo zničiť. Koža je veľmi vhodná pre alergikov.

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na RADIX & TAMMI pozrieť