Menu
zavrieť

Jedálenské stoly z masívu

Stôl z masívneho dreva dodá vašej jedálni príjemnú atmosféru a bude slúžiť po generácie, bez toho, aby prestal byť unikátne, funkčné a krásny. Vyberte si taký, ktorý bude perfektne spĺňať Vašu predstavu o vzhľade, funkciu a pohodlie.

Jedálenské stoly z masívu
Stoly z masívu

Kvalitný stôl je základ

Stôl z masívneho dreva dodá Vašej jedálni príjemnú atmosféru a bude slúžiť po generácie bez toho, aby prestal byť unikátny, funkčný a krásny. Vyberte si taký, ktorý bude perfektne spĺňať Vašu predstavu o vzhľade, funkcii a pohodlí.

Okrúhly

RODOS

Okrúhly jedálenský stôl RODOS vyrábame v priemeroch 100, 110 a 120 cm. Výška stola je 76 cm. Nohy stola sú okrúhle a vsadené do kovovej podnože. Stôl môže ponúknuť pohodlné sedenie pre 4-5 osôb.

Zaoblený

SAM

Jedálenský stôl SAM má zaoblené rohy. Nohy stoly sú rovnako ako pri stole RODOS okrúhle a zasadené v kovovej podnoži. Stôl vyrábame v šírke 90 alebo 100 cm av dĺžke 160, 180, 200 alebo 220 cm. Stôl má výšku 76 cm. Pri tomto stole nájde pohodlné posedenie 6-8 osôb.

Hranatý

JOHAN

Stôl JOHAN má obdĺžnikový tvar a nezakulatené hrany. Nohy stola JOHAN sú hranaté a rovnako ako u ostatných stolov sú vsadené do kovovej podnože. Ponúkané šírky sú rovnaké ako pri stole SAM a to 90 alebo 100 cm. Stôl môžete vyberať v dĺžkach 160, 180, 200 alebo 220 cm. Výška stola je 76 cm. Pohodlné sedenie ponúkne tento stôl pre 6-8 osôb.

Krása a elegancia
masívneho dreva
vo Vašej jedálni

Použitý materiál

Výberové drevo zo slovenských lesov

Stoly vyrábame v dvoch prevedeniach, DUB a DUB RUSTIK. DUB je čistý materiál, z masívnej škárovky bez hrčí. V prevedení DUB RUSTIK sú menšie hrče a praskliny čierno vytmelené. Priznané nedokonalosti tohto prevedenia podčiarkujú divoký a prírodný charakter surového masívu.

Moderný dizajn.
Stolárske remeslo.
Rodinná tradícia.

Povrchová úprava najvyššej úrovne

Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Stoly vyrobené z čistého DUBU upravujeme akrylátovým lakom s možnosťou namorenia na požadovaný odtieň podľa vzorkovníka. Ďalšou možnosťou je úprava prírodným olejom NATUR alebo pigmentovaným olejom podľa vzorkovníka.
Stoly vyrobené z dreviny DUB RUSTIK upravujeme prírodným olejom NATUR, horná vrstva odolný stolový olej.
U dreviny DUB RUSTIK sú prirodzené veľké hrče a praskliny, ktoré sú čierno vytmelené.

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na stoly z masívu pozrieť