Menu
zavrieť

Jedálenské sety DAVID, AMOS, ABRAM

Pre chvíle rodinnej pohody vám predstavujeme naše jedálenské stoly. Rozkladací stôl DAVID je možné rozložiť až na dĺžku 310 cm a posadí sa k nemu až 12 ľudí. Potrebujete menšie stôl? Zvoľte stôl ABRAM alebo rozkladacie AMOS. Anatomicky tvarovaná stolička ABRA je vďaka svojim krivkám ideálnym doplnkom k týmto stolom

Jedálenské sety DAVID, AMOS, ABRAM
Pre chvíle pohody

Stôl je základ
každej domácnosti

Stôl je dôležitým kusom nábytku v každej domácnosti. Je to miesto, kde sa stretávame s rodinou a priateľmi. Naše stoly Vám budú slúžiť dlhé roky. Aby sme splnili Vaše požiadavky vyrábame niekoľko druhov jedálenských stolov. Každý z nich je zhotovený s mimoriadnou starostlivosťou a je výsledkom starostlivej práce našich remeselníkov.

Použité technológie

Ohýbaný nábytok

Ohýbané časti nábytku sú zhotovené tradičnou technológiou z masívneho vrstveného dreva. Pri výbere ohýbaného nábytku si zákazník špecifikuje hornú dyhu (BUK, DUB).

Veľký rozkladací stôl DAVID

Príjemné posedenie
pre viac ľudí

Pre chvíle rodinného posedenia Vám predstavujeme náš rozkladací stôl DAVID, ktorý ponúkne pohodlné sedenie až pre 12 ľudí. Skvelým doplnkom k stolu DAVID sú stoličky ABRA alebo ABRA EXTRA, ktoré ponúkame vo variante s alebo bez podrúčiek.

Vyberte si podľa svojich predstáv

Varianty
stola DAVID

Rozkladací stôl DAVID je možné vložením ďalších plátov rozložiť až na dĺžku 310 cm , pričom konštrukcia stola zaručuje maximálnu stabilitu. Vkladacie pláty sú uschované vo vnútri stola. Pohodlne sa k nemu posadí až 12 ľudí. Ohýbané časti stola sú zhotovené z masívneho vrstveného dreva, dosky stola sú dyhované. Stôl ponúkame v troch šírkach 86, 100 a 110 cm.

Jedálenský stôl AMOS

Pohodlné stolovanie
je základ

Stôl AMOS vyrábame v dvoch variantoch - rozkladacia a nerozkladacia. Nerozkládací variantu stola ponúkne pohodlné sedenie pre 4 osoby. U rozkladacie varianty môže pohodlne stolovať až 6 ľudí. K stolu AMOS sa skvele hodí naša stolička ABRA.

Vyberte si podľa svojich predstáv

Varianty
stola AMOS

Stôl AMOS ponúkame v priemere 100 alebo 110 cm. Pri rozkladacom variante vložením ďalšieho plátu získate stôl s dĺžkou 160 cm.

Jedálenský stôl ABRAM

Pre rodinnú pohodu

Oválny stôl ABRAM si môžete vybrať v niekoľkých rozmerových radoch. Maximálna dĺžka stola ABRAM je 220 cm.

Vyberte si podľa svojich predstáv

Varianty
stola ABRAM

Rozmerové varianty stola ABRAM :
86 x 160 cm 100 x 170 cm 110 x 180 cm
86 x 170 cm 100 x 200 cm 100 x 220 cm
86 x 200 cmVyberte si podľa svojich predstáv

Varianty
stoličiek ABRA a ABRA EXTRA

Vhodným doplnkom k našim stolom je anatomicky tvarovaná stolička ABRA alebo ABRA EXTRA. Stoličky ABRA ponúkame vo variante s alebo bez opierok rúk.
Ohýbané časti stoličiek sú zhotovené z masívneho vrstveného dreva.
Čalúnenie je vytvorené z kvalitnej PUR peny, pružného a priedušného polyesterového rúna a poťahovú látku je možné vybrať zo základného vzorkovníka látok a koží.

Povrchová úprava najvyššej úrovne

Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

V súlade s prírodou je možné drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky.

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na jedálenské sety pozrieť