• Domů
  • Blog
  • Nábytková řada RÁCHEL – elegance pro každý den

Nábytková řada RÁCHEL – elegance pro každý den

17. Únor 2015

Chtěli byste si zařídit domov moderním, elegantním a zároveň praktickým nábytkem? Nechejte se…

Nábytková řada RÁCHEL – elegance pro každý den

Chtěli byste si zařídit domov moderním, elegantním a zároveň praktickým nábytkem? Nechejte se zlákat jedinečnou nábytkovou řadou RÁCHEL, která v mnohém předčí vaše očekávání a zároveň vnese do vašeho interiéru elegantní atmosféru s pravou vůní dřeva!

Jídelní sestava RÁCHEL

Luxusní jídelní sestava RÁCHEL je jako stvořená pro chvíle strávené s rodinou nebo s přáteli nad výtečným jídlem. Jedinečná kombinace dřeva a skla se perfektně snoubí s minimalistickým designem této nadčasové sestavy. Prosklený jídelní stůl RÁCHEL vypadá nejen velice dobře, ale také má řadu výhod. Na skleněnou desku lze totiž libovolně postavit horké nádoby, aniž byste je museli podkládat prostíráním. Ze skleněné desky také můžete dokonale setřít všechny nečistoty, aniž by vám na desce stolu zůstaly fleky od zbytků jídla nebo nápojů. Skleněná deska stolu RÁCHEL je vyrobená z kaleného bezpečnostního skla Matelux a dřevěné části stolu jsou vyrobené z kvalitního masivního dřeva. Jídelní židle RÁCHEL jsou velice pohodlné a jejich jednoduchý design perfektně doplňuje celé ladění jídelní sestavy. Odstín i materiál potahové látky židlí si může každý zákazník libovolně vybrat z firemního vzorníku.

Rachel_jidelna


 

Elegantní obývací stěna RÁCHEL

Pokud hledáte obývací stěnu, kterou můžete libovolně sestavit a přizpůsobit ji svým přáním i potřebám, potom je právě pro vás určenáobývací stěna RÁCHEL, která vás nadchne svojí variabilitou! Obývací stěna RÁCHEL vám poskytne nejen dostatek místa pro vaše dekorace, ale také prostor pro úschovu vašich osobních věcí. Součástí obývací sestavy RÁCHEL jsou praktické knihovny, prostorné komody s úložnými zásuvkami i oblíbené závěsné skříňky a police, které perfektně doplní vzdušný styl vašeho obývacího pokoje a zároveň vám ušetří spoustu místa. Z nabídky firmy JELÍNEK si můžete vybrat pouze ty díly obývací stěny RÁCHEL, které se vám budou skutečně hodit. Všechny díly obývací stěny na sebe bez problémů navazují. Obývací stěna RÁCHEL je vyrobená z masivního dřeva, což napovídá o tom, že vám tento nábytek zůstane v perfektním stavu po mnoho let.

Rachel_stena


 

Rozkládací sedací souprava RÁCHEL

Rozkládací sedací souprava RÁCHEL perfektně navazuje na elegantní linie obývací stěny RÁCHEL a díky tomu si tak můžete zařídit obývací pokoj v jednom moderním designu! Sedací souprava RÁCHEL vypadá nejen velice luxusně, ale také je velice praktická. Kromě pohodlného posezení ji totiž můžete kdykoliv rozložit a vytvořit tak lůžko pro vaše hosty. Díky tomu budete moci zajistit vaší návštěvě u vás doma pohodlné přespání, aniž byste museli mít speciální pokoj pro hosty. K sedací soupravě RÁCHEL si také můžete zakoupit speciální rohový díl a kdykoliv si vytvořit rohovou sedačku. V případě zájmu lze na objednání doplnit křesla sedací soupravy i o praktický úložný prostor. Potahovou látku soupravy si může každý zákazník libovolně vybrat ze základního vzorníku JELÍNEK. Součástí sedací soupravy RÁCHEL je také konferenční stolek se skleněnou deskou. K sestavě lze zakoupit i praktický taburet.

Sedaci_souprava_Rachel


Ložnicová sestava RÁCHEL

Splňte si vaši představu o elegantně zařízené ložnici a pořiďte si do ní jedinečný ložnicový nábytek z řady RÁCHEL! Tato ložnicová sestava vám nabízí elegantní postel RÁCHEL, u které si můžete vybrat vzhled jejího čela. Čelo postele RÁCHEL je v nabídce v dřevném, čalouněném nebo v proskleném provedení, přičemž prosklené čelo je možné dodat i s osvětlením na dálkové ovládání. Takto se budete cítit opravdu komfortně! Postel RÁCHEL si lze také objednat s praktickým úložným prostorem v místě pod roštem. Součástí ložnicové sestavy RÁCHEL jsou dále praktické komody různého provedení a různých velikostí, noční stolky, knihovny, šatní skříně,lavice k posteli, závěsné police, toaletní stolek, nebo němý sluha. Záleží pouze na vás, který nábytek si vyberete a jak jej dle svých představ zkombinujete!Rachel

Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.