Menu
zavřít

Nábytek s úložným prostorem

30. Květen 2014

Úložného prostoru v domácnosti není nikdy dost, a to obzvláště tehdy, pokud máte malý byt. V takovémto případě se jistě snažíte využít každý volný kout. Jak ale zabránit tomu, aby vaše domácnost působila přeplněným dojmem?

Nábytek s úložným prostorem

Ideálním řešením je proto pořídit si praktický nábytek s úložným prostorem, který vám může poskytnout skutečně velkou plochu pro uskladnění vašich přebytečných věcí, aniž by vám neustále byly na očích nebo překážely v místnosti.

Nábytek s úložným prostorem vám skvěle poslouží například k uskladnění náhradních lůžkovin, ložního prádla, ručníků nebo různých sezónních věcí.
Jednou z nejznámějších variant kam uložit přebytečné věci, je využití prostoru pod postelí. V sortimentu firmy JELÍNEK naleznete hned několik typů postelí, které vám kromě elegantního designu a příjemného zdravého spaní nabízejí také možnost uskladnění věcí. 
Skvělým tipem je také zákazníky oblíbená postel ELEN, jejíž rošt lze jednoduše kdykoliv odklopit a vzniklý prostor můžete opět využít pro uložení vašich předmětů. Výhodou této postele je velice dobře zajištěné odvětrávání matrace i úložného prostoru pod roštem. Vzniklý úložný prostor lze navíc využívat i v případě motorového polohování roštu.
Pokud si přejete mít hned v blízkosti postele úložný prostor pro vaše peřiny, jistě vás nadchne velice praktická a designová dokonalá REBEKA, která je ve své spodní části opatřena praktickými výsuvnými zásuvkami, do kterých můžete každé ráno jednoduše uložit vaše lůžkoviny a večer je zase snadno vytáhnout, aniž byste museli těžké peřiny přenášet z místa na místo.

K uskladnění vašich věcí ovšem nemusíte využívat pouze prostor pod vaší postelí. Firma JELÍNEK nabízí také jedinečnou sedací soupravu RÁCHEL, kterou si můžete nechat na přání vyrobit s odklápěcím úložným prostorem. Díky tomu tak budete moci naplno využít i veškerý nábytek ve vašem obývacím pokoji, aniž byste museli pro vaše přebytečné věci pořizovat další speciální skříňky nebo komody.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.