Menu
zavřít

Ložnice REBEKA

Dopřejte si královské poležení. Již naši předkové si uvědomovali sílu a pozitivní energii vyzařující z přírody. Dokonalá propracovanost masivního dřeva v síle 40 mm umocňuje osobitý design ložnice REBEKA. Perfektně zaoblené a ručně broušené hrany nábytku doslova vybízejí k pohlazení.

Ložnice REBEKA

Dopřejte si královské poležení

Již naši předkové si uvědomovali sílu a pozitivní energii vyzařující z přírody. Dokonalá propracovanost masivního dřeva v síle 40 mm umocňuje osobitý design ložnice REBEKA. Perfektně zaoblené a ručně broušené hrany nábytku doslova vybízejí k pohlazení.

 

Zaoblené tvary

Noční stolky REBEKA tvoří s postelí REBEKA skvělou kombinaci. Celá ložnice pak působí uceleným dojmem.

 

Luxusní doplňky

K posteli REBEKA jsme vyvinuli spoustu praktických i elegantních doplňků, které skvěle doplní ložnici a vy se pak budete cítit jako v ráji.

 

Poctivé ruční broušení

Námi zpracovaný nábytek z masivu je radost pohladit. Okuste pohlazení přírody i vy ve vaší ložnici.

Pečlivě zaoblený

40 mm masiv

Při výrobě ložnice REBEKA se kvalitním dřevem nešetří. Všechny pohledové části jsou tvořeny masivem o síle 40 mm. Masivní plát pak prostupuje i komody, zásuvky, noční stolky, police a další doplňky. Vše v nadstandardní kvalitě JELÍNEK.

Naše kvalita
Děláme radost lidem

Napsali nám

Marta H., Modřice

"Slouží dodnes"

"Zhruba před 20 lety jsme si koupili vaši ložnici (postele a skříně), které nám v plné kvalitě slouží dodnes. O něco později další postele pro moje rodiče, letos jsme měnili matrace a jsme moc spokojení. Tím chci říct, že odvádíte skvělou práci na vysoké úrovni a držíte se na českém trhu tolik let. Děkuji vám za poctivé řemeslo a přeji pevné nervy do dalších let!"

Špičkové dřevo z českých lesů

Přírodní materiál

Kvalitní dřevo bylo, je a bude vždy v módě. REBEKA je k dostání ve třech dřevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK. Oproti dubu nemá BUK tak výraznou kresbu, stále se jedná o vybrané dřevo z průběžné spárovky. DUB je čistý, z pečlivě vybraného dřeva bez suků. Varianta DUB RUSTIK se vyznačuje svou nesourodostí. Suky a praskliny podtrhují přírodní charakter této dřeviny.

 

Jak nábytek vyrábíme
Barevné kombinace dle Vašich představ

Možnosti pro Vaši ložnici

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Nábytek vyrobený v dřevině DUB RUSTIK upravujeme výhradně olejem HONEY a NATUR.