Menu
zavřít

Hledáte ortopedickou matraci? Novinkou je SÁRA SPIRIT

24. Duben 2019

S novou ortopedickou matrací neděláte kompromisy. Nerozhodujte se mezi komfortem, vydatným spánkem,…

Hledáte ortopedickou matraci? Novinkou je SÁRA SPIRIT

S novou ortopedickou matrací neděláte kompromisy. Nerozhodujte se mezi komfortem, vydatným spánkem, ekologickým a kvalitním materiálem, zpracováním a údržbou. SÁRA SPIRIT má vše.

Vstávejte svěží! Nová ortopedická lamelová matrace SÁRA SPIRIT pro dokonalý spánek

Zatímco naši předci říkali, že jak si ustelete, tak si lehnete, moderní svět vnesl do našich životů mnoho změn. Tempo se zrychlilo a abychom mu stačili, potřebujeme se dobře vyspat. O tom, jak svěží ráno vstanete, rozhoduje především matrace. Novinkou mezi českými výrobky je ortopedická lamelová matrace SÁRA SPIRIT. V čem je jiná než ostatní?

Spánek ke svému životu potřebujete stejně jako vzduch nebo vodu. Když pijete, dáváte si pravděpodobně pozor na to, jestli je voda v pořádku. Chcete dýchat čerstvý, a pokud možno čistý vzduch. A spánek? Čím lepší prostředí si vytvoříte, tím lépe se vám budou nabírat síly na nový den. Důležitá je především matrace.

Young beautiful girl sleeping alone in bed

Matrace, které můžete svěřit své tělo

Natáhnout se na matraci znamená ulevit zádům, které přes den namáháte, ať už sedíte za psacím stolem nebo jste v neustálém pohybu. Na komfortní a správné podepření zad se zaměřili tvůrci nové ortopedické lamelové matrace SÁRA SPIRIT. Správné podepření těla totiž rozhoduje o tom, zda je dobře vaší páteři, a to i když ležíte na zádech nebo se schoulíte na bok. Podepření těla je rovněž důležité pro uvolnění meziobratlových plotének, prokrvení a regeneraci. To napomáhá k řešení problémů s bolavými zády nebo naopak k prevenci.

Aby byla matrace skutečně pohodlná a odpovídala nárokům vašeho těla, je možné ji přizpůsobit na míru nejen rozměrově, ale také podle hmotnosti spáče. Taktéž je možné matraci SÁRA SPIRIT navýšit z běžné výšky 17 cm na 22 cm díky přidání zipového mezikusu a pěticentimetrové vrstvy ERGOFLEX, která přináší vyšší komfort při ležení. Nastavit lze i pocitovou tvrdost či měkkost matrace, aby lépe reagovala na vaše tělo a vy jste se cítili pohodlně.

Jádro ortopedické lamelové matrace SÁRA SPIRIT tvoří pružný lamelový rošt, jenž je schovaný uvnitř matrace. Základem každé matrace pak jsou tři podélné nosníky z PUR pěny, které ovlivňují tvrdost matrací i jejich nosnost, což je důležité pro zdravé podepření páteře. Nosníky jsou navíc snadno vyměnitelné. Po prvním roce je možné je vyměnit zdarma a po deseti letech lze snadno obnovit jejich životnost.

Složení ortopedické lamelové matrace SÁRA SPIRIT

Zdravý materiál, který dýchá

Výjimečnost zajišťují kvalitní ortopedické lamelové matraci SÁRA SPIRIT materiály a výrobní postupy. Matrace s láskou vyrábíme ve Valašském Meziříčí v rodinné firmě JELÍNEK a nedávno jsme oslavili 120 let od svého založení. Kombinace materiálů a promyšlené konstrukce dala vzniknout ortopedické lamelové matraci, která dokonale odvádí vlhkost, i když se zpotíte při nemoci nebo při špatném snu.

Roznášecí vrstvy, tedy měkké části matrace, zajišťují rovnoměrné rozložení váhy těla, aby se i při spánku správně prokrvovalo a určují, jak se na matraci budete cítit. Na výběr máte hned ze čtyř roznášecích vrstev:

NAWAPUR je ekologická a prodyšná pěna, jejíž hlavní složkou je rostlinný výtažek ze skočce obecného, z něho se vyrábí například ricínový olej.  (STŘEDNĚ TVRDÁ)Tuhost matrace - středně tvrdá

CELLPUR je prodyšná PUR pěna, která v kombinaci se speciálním vláknem TENCEL perfektně odvádí vlhkost. Ocení ji hlavně alergici. (STŘEDNĚ MĚKKÁ)

EMBRACE je takzvaná paměťová nebo líná pěna, která se vyznačuje skvělou termoregulací a prodyšností, dokonale tělo podepře. (STŘEDNĚ MĚKKÁ)

XDURA je unikátní měkká pěna pro pohodlný spánek bez pocení a přehřívání těla. Kombinuje všechny skvělé vlastnosti moderních matracových pěn. Je stabilní a trvanlivá. (MĚKKÁ)

Snadná údržba matrace

Matrace do vínku dostala také snímatelný potah, jenž snadno odepnete, protože je opatřený zipem, a tak ho můžete jednoduše vyměnit nebo vyprat. Můžete si také pořídit náhradní potah, jenž můžete na matraci připnout, když budete původní potah prát. Vybrat si můžete ze tří druhů snímatelných potahů. Čtyři praktické rukojeti, jimiž je matrace opatřená, vám pak pomohou matraci pohodlně přenášet.

Animace k matraci SÁRA SPIRIT

 

Kdo se na matraci SÁRA SPIRIT dobře vyspí?

Matrace SÁRA SPIRIT nedělá kompromisy, a tak je nemusíte dělat ani vy. Nemusíte se rozhodovat mezi komfortem, vydatným spánkem, ekologickým a kvalitním materiálem, řemeslným zpracováním a nenáročnou údržbou.

Společně s matrací SÁRA SPIRIT tak do své ložnice pozvete dokonalý spánek a odpočinek, jenž osvěží vaše tělo a mysl. Vstaňte už zítra naplněni energií a dobrou náladouvyberte si svoji novou matraci v provedení, které vám bude vyhovovat.

Ještě váháte?

Přečtěte si, nebo se podívejte, jaké jednoduché zásady prospějí vašemu spánku.

Kde ortopedickou matraci koupíte?

Navštivte některou z našich podnikových prodejen JELÍNEK nebo se poptejte u našich prodejních partnerů. Najdete nás ve 4 podnikových prodejnách a u více než 87 obchodních partnerů v České republice i na Slovensku.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat našeho specialistu na zdravé spaní

Vítězslav Dostál
Specialista na zdravý spánek, obchodní zástupce
M: +420 776 621 714 | E: [email protected]  |  W: www.jelinek.eu

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.