Menu
zavřít

Zdravé spaní s JELÍNKEM

12. Prosinec 2014

Firmě JELÍNEK záleží na spokojenosti svých zákazníků, a jelikož spánkem všichni průměrně strávíme 1/3 svého života, naleznete v našem sortimentu spoustu kvalitních produktů pro váš kvalitní a zdravý spánek. Nechejte se inspirovat!

Zdravé spaní s JELÍNKEM

Ortopedická lamelová matrace SÁRA

Velké množství lidí spí na matraci, která má naprosto nevyhovující vlastnosti a postupem času jim deformuje páteř. Pořiďte si proto takovou matraci, která se přizpůsobí vašemu tělu v každé jeho poloze, během spaní zajistí perfektní podporu vaší páteři a navíc si ji můžete kdykoliv nastavit dle vaší aktuální hmotnosti či zdravotních požadavků! Právě takovou matrací je ortopedická lamelová matrace SÁRA, která je zákazníky nejoblíbenějším výrobkem naší firmy

Anatomický polštář HUGO

Převalujete se celou noc v posteli a ráno se cítíte nevyspalí a bolí vás za krkem? Příčina může být ve vašem nevhodném polštáři. Obyčejné polštáře totiž bývají většinou nepřizpůsobivé a mohou způsobovat i nežádoucí deformaci krčních obratlů. Ideálním řešením je proto pořídit si anatomicky tvarovaný polštář HUGO, který se vaší krční páteři skvěle přizpůsobí a poskytne jí dokonalou oporu. U tohoto polštáře si můžete libovolně nastavit jeho tvrdost vkládáním jader různé tuhosti. Potah polštáře je snímatelný a pratelný.

Ložnice z masivu

Významný vliv na náš spánek má také prostředí, ve kterém spíme. Pokud máte v ložnici nábytek z nekvalitního materiálu, který vylučuje do vzduchu zdraví škodlivé látky, může se to projevit i na vašem zdraví. V sortimentu firmy JELÍNEK naleznete postele z oblíbenéhodubového nebo bukového dřeva, které je absolutně zdravotně nezávadné, je vhodné i pro alergiky a malé děti a vnese do vaší ložnice pozitivní energii přírody společně s uklidňující vůní přírodního dřeva.

Účinky dřeva ZIRBE

Pokud máte zájem udělat pro svůj zdravý spánek opravdu maximum, doporučit vám můžeme ložnicový nábytek ze dřeva ZIRBE, který představuje nejnovější trend v oblasti zdravého spaní a ložnicového nábytku. Dřevo ZIRBE totiž obsahuje unikátní látku pinosylvin, která má příjemnou vůni, je antibakteriální a snižuje tepovou frekvenci přibližně o 3 500 tepů v průběhu osmihodinového spánku, což odpovídá asi jedné hodině srdeční aktivity. Díky tomu se tak váš spánek stane významně hlubší a tělo si při něm více odpočine. Ráno se potom budete cítit dokonale svěží a během dne i o poznání výkonnější.

Zirbe_2

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.