Menu
zavřít

Výhody ložnice z masivu

14. Srpen 2013

Pokud si zařizujete novou ložnici a při výběru nábytku chcete vsadit na kvalitu, potom je právě pro vás ideálním řešením pořídit si ložnici z masivu.

Výhody ložnice z masivu

Dalila

Výhody ložnice z masivu

Pokud si zařizujete novou ložnici a při výběru nábytku chcete vsadit na kvalitu, potom je právě pro vás ideálním řešením pořídit si ložnici z masivu. Tato investice se vám zaručeně vyplatí, jelikož si budete moci být jisti, že vám nábytek vydrží v perfektním stavu opravdu po mnoho let! Ložnice vyrobená z masivního dřeva má ovšem kromě vysoké odolnosti i spoustu dalších výhod.  O tom jaké to výhody jsou, se dozvíte v následujícím článku.

Moderní i romantická

Dřevo patří odjakživa mezi nejpoužívanější přírodní materiál, který nikdy nevyjde z módy. Ložnice z masivního dřeva působí velice bytelně, navozuje pocit bezpečí a útulnosti. Dřevěný nábytek je nejpřirozenější dekorační předmět pro všechny obytné prostory a ve vašem interiéru vytvoří stylovou a velice příjemnou atmosféru. Dřevo navíc nabízí různé možnosti barevných odstínů a má jedinečný kvalitní povrch. Každý večer uléhat a ráno se probouzet v ložnici ze dřeva je navíc velice příjemné a romantické.

Pozitivní vliv na psychiku i zdraví

Díky ložnici vyrobené z masivu budete v dokonalé symbióze s přírodou. Na rozdíl od levných a méně kvalitních náhražek dřeva jako je lamino nebo dřevotříska, nevyvolává nábytek z masivu žádné nežádoucí zdravotní potíže. Dřevěný nábytek je tedy ideální volbou pro místnost, ve které každou noc několik hodin spíme a je též vhodný pro alergiky i malé děti. Nezávadnost je zvýšena použitím ekologických laků pro povrchovou úpravu. Je známo, že dřevo také pozitivně působí na lidskou psychiku. Vaši místnost krásně celou provoní a vytvoří v ní pocit bezpečí a hřejivosti.

 

Vysoká odolnost nábytku

Nábytek vyrobený z masivu disponuje kvalitou, která je ověřená již po staletí. Jeho ochrana je navíc ještě zvýšena kvalitní povrchovou úpravou, přičemž si můžete vybírat z rozmanitých povrchových odstínů. Výrobky ze dřeva lze také několikrát demontovat a opět smontovat, aniž by ztratily svoji pevnost. Další předností je, že postel vyrobená ze dřeva vám nikdy nezačne vrzat, což zajisté oceníte! Ložnice z masivu vám vydrží krásná po desítky let, což se o nábytku z lepených dřevotřísek říct nedá. Navíc zde také platí pravidlo, že čím starší dřevo, tím je lepší. Během času se na nábytku vytvoří elegantní patina, která dodá tu správnou atmosféru každému interiéru. Naše ložnice nabízejí dokonalou propracovanost masivního dřeva, která umocňuje osobitý design ložnicového nábytku. V nabídce naleznete postele z oblíbeného dubového nebo bukového dřeva, které vás nadchne svým dokonalým řemeslným zpracováním. Vaši vybranou postel lze doplnit o úložný prostor, noční stolky nebo komody.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.