Správná podpora zad při sezení

20. Listopad 2013

Sezením všichni trávíme velkou část dne. To ale našemu pohybovému aparátu vůbec neprospívá.…

Správná podpora zad při sezení

Sezením všichni trávíme velkou část dne. To ale našemu pohybovému aparátu vůbec neprospívá. Většinou totiž sedíme na židlích, které nejsou správně anatomicky tvarované, což může způsobovat nepříjemné bolesti páteře a její postupnou deformaci. Pokud tedy chcete minimalizovat problémy …..

s Vaší páteří a zároveň si vychutnat pohodlné sezení, při kterém vás nebude nic bolet, pořiďte si do svého bytu anatomicky tvarované jídelní židle a křesla JELÍNEK, která dokážou poskytnout tu správnou podporu vašim zádům!

Pro vaše pohodlné a zdravé sezení nabízí firma JELÍNEK anatomicky tvarovanou jídelní židli ABRA, která vám zajistí dokonalou podporu zad při vašem každodenním stolování. Židle ABRA je navržena tak, abyste během sezení eliminovali nežádoucí deformaci páteře a zároveň tím snížili únavu vašeho pohybového aparátu. Židli ABRA si můžete objednat i s praktickými područkami, které mohou vaše sezení ještě více zkomfortnit.
Pokud si přejete po náročném dni pohodlně usadit ve vašem obývacím pokoji, není nic příjemnějšího nežli si zarelaxovat v anatomicky tvarovaném křesle NOE, které vám poskytne správnou podporu zad. Díky tomu významně předejte bolesti páteře i zádových svalů a přispějete tak i ke snížení únavy vašeho celého pohybového aparátu.Součástí křesla NOE je prakticky řešený podhlavník určený pro správnou podporu krční páteře. Podhlavník lze snadno posunovat a tím jej nastavit každému jednotlivci na míru bez ohledu na výšku postavy.
Křeslo NOE si také můžete pořídit ve variantě s relaxačním polohováním, kdy jej můžete libovolně polohovat pomocí systému vzduchových pístů. Při vašem oblíbeném relaxování budete moci na křesle přejít i do polohy lehu a v klidu si tak příjemně odpočinout.
Pohupovací křeslo JEFET
Hledáte praktické křeslo, ve kterém si skvěle zarelaxujete u televize nebo si v klidu přečte knížku? Pohupovací křeslo JEFET vám nabízí pohodlné posezení a zároveň složí jako skvělá prevence proti bolestivým deformacím páteře. Anatomicky tvarované pohupovací křesloJEFET umožňuje příjemné pohupování, které působí uklidňujícím dojmem. Díky pohupování budou vaše zádové svaly v neustálém pohybu, což zamezuje jejich nežádoucímu přetěžení vlivem strnulého sezení. Křeslo má navíc praktický posunovací podhlavník, který si můžete nastavit do takové výšky, jaká vám vyhovuje. K pohupovacímu křeslu si také můžete pořídit praktický taburet JEFET, který slouží jako skvělá úleva pro vaše nohy po náročném dni.
Dřevěné ohýbané části židlí a křesel jsou vyrobeny z vrstveného buku. Povrchovou úpravu dřeva si lze individuálně zvolit. Čalouněné části nábytku JELÍNEK se skládají z anatomicky tvarované PUR pěny a prodyšného polyesterového rouna. Potahovou látku si může každý zákazník libovolně vybrat ze vzorníku různých materiálů a barev.

Stul_Abram

 

Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.