• Domů
  • Blog
  • Rozkládací postel DIANA – ideální nejen do malého bytu

Rozkládací postel DIANA – ideální nejen do malého bytu

27. Srpen 2014

Máte malý byt a pro nedostatek prostoru přespáváte na sedačce? Pořiďte si kvalitní rozkládací…

Rozkládací postel DIANA – ideální nejen do malého bytu

Máte malý byt a pro nedostatek prostoru přespáváte na sedačce? Pořiďte si kvalitní rozkládací postel a přestaňte tak dělat kompromisy v kvalitě vašeho spánku! Rozkládací postele jsou skvělým řešením nejen do jednopokojového bytu, ale jsou vhodné také jako spaní pro vaše hosty. Jejich praktičnost a skladnost oceníte také například na chatách či chalupách.

Diana
Pohodlná sedačka i prostorná postel
Firma JELÍNEK vám nabízí praktickou rozkládací postel DIANA, která v sobě perfektně spojuje funkci sedacího i spacího nábytku. Její elegantní design a kvalitní řemeslné zpracování vás přímo nadchne. Velkou výhodou také je, že se na ní pohodlně sedí i leží, což zajisté ocení zejména vaše záda.
Praktické jednolůžko i dvojlůžko
Rozkládací postel DIANA se dá kdykoliv snadno složit i rozložit. Díky tomu takto jednoduše zastoupí pohovku i postel na spaní. Vzhledem k tomu, že je tato jedinečná rozkládací postel opatřená dvěma rošty, můžete z ní mít pohodlné jednolůžko i prostorné dvojlůžko pro 2 osoby. Plocha na ležení složeného lůžka je 200 x 90 cm, v případě polovičního rozkladu je plocha na ležení 200 x 130 cm. Plocha na ležení celého rozloženého lůžka je 200 x 170 cm.
Anatomicky tvarované sezení i zdravé spaní
Ve složeném stavu nabízí rozkládací postel DIANA anatomicky správné sezení včetně pohodlného opření. Postel je totiž opatřena exkluzivní matrací DIANA a opěrákem DIANA, který po rozložení slouží jako matrace.
Kvalitní matrace i opěrák
Jádro sendvičové matrace a opěráku DIANA je vyrobené z kvalitní PUR pěny.
Horní vrstvu matrace a opěráku si může zákazník vybrat z vysoce kvalitních pěn, jako je TALALY LATEX, TERMOPUR, NAWAPURCELLPUR. Pro zájemce je také možné do lůžka DIANA vložit ortopedickou lamelovou matraci se zpevněnou hranou. Matrace do lůžka DIANA si také můžete nechat vyrobit v čalounické látce s příplatkem.
Praktický úložný prostor
Rozkládací postel DIANA má navíc dvě praktické zásuvky, které lze využít jako úložný prostor pro vaše peřiny nebo jiné věci. Díky takto šikovně řešenému prostoru pro ukládání věcí, můžete opět u vás doma ušetřit další místo.
Rozkládací postel z masivního dřeva
Rozkládací postel DIANA se vyrábí z masivního DUBU nebo BUKU v kombinaci s rozměrově stabilní laťovkou, která je dýhovaná přírodní dýhou. Odstín dřeva rozkládací postele si může každý zákazník vybrat dle vlastního vkusu ze vzorníku firmy JELÍNEK.
Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.