Obývací stěna RÁCHEL

06. Srpen 2014

Hledáte moderní obývací stěnu, kterou si budete moci sestavit dle svých představ? Právě taková je…

Obývací stěna RÁCHEL

Hledáte moderní obývací stěnu, kterou si budete moci sestavit dle svých představ? Právě taková je obývací stěna RÁCHEL, která vás nadchne svým jedinečným designem i svojí vysokou variabilitou. Díky dokonalému řemeslnému zpracování pasují všechny díly nábytkové sestavy dohromady a lze je mezi sebou kombinovat. Z naší nabídky si můžete vybrat pouze ty části nábytku, o které máte skutečně zájem, aniž byste si museli pořizovat celou obývací sestavu…

Rachel_stena
Obývací stěnu RÁCHEL vyrábíme z BUKU a DUBU v síle materiálu 40 a 25 mm. Krása přírodního dřeva navíc vytvoří ve vašem obývacím velmi klidnou a útulnou atmosféru. Nábytek z masivu má navíc vysokou odolnost a zůstane vám v perfektním stavu po řadu let.
Univerzální knihovny RÁCHEL
Jednotlivé díly obývací sestavy RÁCHEL se skládají z praktických knihoven různých rozměrů. Tyto skříňky s policemi mají univerzální využití a kromě knih do nich můžete vystavit různé dekorační předměty, jako jsou například vázy, sošky nebo pokojové rostliny aj. Univerzální knihovny si také můžete pořídit se skleněnými uzavíratelnými dvířky, díky kterým do nich budete moci věci uschovat, aniž by se na ně prášilo.
Praktické komody RÁCHEL
V nabídce firmy JELÍNEK také naleznete oblíbené komody RÁCHEL, které nejčastěji slouží k úschově drobných předmětů. Komody mají různé rozměry a do jejich zásuvek můžete umístit např. rodinná fotoalba, či stolní hry nebo osobní věci, pro které nemáte nikde jinde místo.Nízké komody mohou sloužit i jako podstavec pro vaši televizi. Do níže umístěných regálů pak lze uložit např. DVD přehrávač nebo HI-FI sestavu. Komody RÁCHEL si můžete pořídit i s prosklenými dvířky.
Závěsné skříňky a police RÁCHEL
Praktické závěsné skříňky RÁCHEL slouží k výstavě dekorací a můžete do nich uschovat i předměty, které chcete ochránit před všudypřítomným prachem. V nabídce obývací stěny RÁCHEL naleznete také praktické police, které perfektně doladí celkový vzdušný styl vašeho obývacího pokoje.
Využijte našich 3D návrhů!
V případě, že si nebudete vědět rady s tím, jak jednotlivé díly obývací sestavy k sobě seskládat, můžete využít našich služeb v podobě 3D návrhů. Naši zkušení odborníci zaměří prostor vaší místnosti, ve které si přejete obývací sestavu mít. Po důkladné konzultaci s vámi navrhnou několik variant, jak by mohla být vaše obývací sestava seskládána. Návrhy si budete moci prohlédnout v 3D vizualizaci a poté záleží pouze na vás, jaký model si vyberete!

 

Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.