Nábytek z masivu

30. Září 2013

Firma Jelínek vyrábí nábytek z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25mm ve výrobní řadě…

Nábytek z masivu

Firma Jelínek vyrábí nábytek z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25mm ve výrobní řadě MASIV a STANDARD.

Masivní dřevo je mnoha generacemi prověřený materiál, který splňuje všechna kritéria pro zdravé bydlení. Dřevo má celou řadu unikátních vlastností, mezi které patří vysoká životnost, odolnost a stálost. Masivní dřevo neuvolňuje žádné nežádoucí látky a proto je také vhodné pro lidi trpícími alergiemi a malé děti.  Nábytek vyrobený z masivu se vám také jen tak lehce nerozviklá, do domova vám vnese příjemnou vůni přírody a navodí v něm útulnou atmosféru. Dřevo je také navíc obnovitelná surovina a výroba nábytku z masivu nemá žádný negativní dopad na ekologii. Investice do dřevěného nábytku se vám několikanásobně vrátí zpět- nejen že si pomůžete k zdravotně nezávadnému bydlení, ale také vám nábytek zůstane v perfektním stavu po dlouhou řadu let bez nutnosti jej vyměňovat.

Z jakého dřeva vyrábíme?

Firma Jelínek vyrábí nábytek z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25mm ve výrobní řadě MASIV a STANDARD.

Nábytek z řady MASIV je vyroben z masivního dřeva, přičemž korpusy bukových komod jsou vyrobeny z rozměrově stabilní laťovky, která je dýhovaná přírodní dýhou. Dubové komody jsou vyrobeny z masivní spárovky. V případě nábytku se zásuvkami jsou korpusy zásuvek mořeny podle zvoleného odstínu zákazníka a dále jsou vybaveny tlumenými plnovýsuvy i bezpečnostní blokací.

Nábytek z řady STANDART má horní pláty, dvířka a čela zásuvek vyrobeny z masivního dřeva. Korpusy komod jsou vyrobeny z DTD dýhované přírodní dýhou a korpusy zásuvek jsou vyrobeny z lakované bukové překližky bez moření. Zásuvky jsou vybaveny tlumenými polovýsuvy bez blokace.

Naše firma se také zabývá výrobou oblíbeného ohýbaného nábytku, který je zhotoven pomocí tradiční technologie z masivního vrstveného dřeva.

Firma JELÍNEK vyrábí masivní nábytek pouze z domácích dřevin, které zaručují vysokou kvalitu a životnost. Bukové a dubové dřevo se vyznačuje pevností, tvrdostí a odolností. Nábytek z bukového a dubového dřeva má jemnou kresbu, působí příjemně a jeho vzhled odpovídá nejžádanějším trendům pro moderní i přírodní interiér. Oba druhy dřeva oceníte také v případě, kdy potřebujete opravdu spolehlivý nábytek se snadnou údržbou. Nábytek z dubu a buku je také odolný vůči vlhkosti a vzniku plísně.

Druhy povrchové úpravy

Odstíny moření nábytku si může každý zákazník vybrat ze základního vzorníku. Firma JELÍNEK také nabízí možnost vytvoření speciálního odstínu moření dle individuálního požadavku zákazníka (vlastní vzorek). Povrch nábytku JELÍNEK je ošetřen kvalitním, zdravotně nezávadným lakem. K povrchové úpravě nábytku si také můžete zvolit oblíbený přírodní olej.

 

Možnost individuálních zakázek

Firma JELÍNEK nabízí svým zákazníkům také možnost úpravy rozměrů u standardně vyráběného nábytku dle přání zákazníka, nebo výrobu atypických doplňků v designu stávajících typových výrobků. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit i nábytek dle požadovaného designového provedení. V rámci všech zakázek vám firma JELÍNEK nabízí odbornou konzultaci a poradenství, zaměření prostoru nebo zpracování návrhu konstrukce a designu nábytku na základě rámcového požadavku zákazníka a po následném schválení provedení jeho výroby. Naším zákazníkům také nabízíme počítačovou vizualizaci veškerého nábytku, nábytkových sestav i zakázkových kompletů.

Péče, na které si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Poskytujeme nadstandardní
5letou záruku na veškerý
nábytek a matrace.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

Na kvalitním zpracování
si potrpíme i v místech,
která nejsou vidět.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

I po skončení záruky
poskytujeme dále servis a kdykoliv
za vámi přijedeme.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.

Nábytek vyrábíme
z masivního dřeva
a bez toxických látek.