Menu
zavřít

Zpráva z výstavy MOBITEX 2014

01. Květen 2014

Společnost JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o se zúčastnila ve dnech 23. 4. – 26. 4. 2014 Mezinárodního…

Zpráva z výstavy MOBITEX 2014

Společnost JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o se zúčastnila ve dnech 23. 4. – 26. 4. 2014 Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX 2014, který se konal na brněnském výstavišti. Tento mezinárodně uznávaný veletrh pravidelně prezentuje přední výrobce a dodavatele nábytku i bytového vybavení na českém trhu.

650x436_mario-steny

Naše firma zde již tradičně měla svůj stánek a návštěvníkům veletrhu představila své letošní novinky. Naše prezentace sklidila velký úspěch a odnesli jsme si také cenu v rámci vystavovatelské soutěže GRAND PRIX MOBITEX.

Odbornou porotu nejvíce zaujaly naše PROSKLENÉ VITRÍNY MARIO, za které jsme obdrželi:
3. místo v kategorii
PROGRESIVNÍ DESIGN
 
Prosklené vitríny MARIO jsou vyrobené ze špičkově opracovaného masivního dřeva v kombinaci s průhledným kaleným sklem. Tato jedinečná souhra dvou odlišných materiálů působí velice luxusně a nadčasově. Dřevěné části vitrín jsou zhotovené z dubového dřeva, které vyniká nejen svojí příjemnou kresbou, ale také vysokou životností. Dubové dřevo patří mezi nejodolnější přírodní materiály. Je vhodné pro alergiky, astmatiky i malé děti a spolehlivě odolává vlhkosti i plísním. Údržba nábytku z masivního dubu je velice nenáročná.
Skleněné části vitrín jsou zhotoveny z mimořádně kvalitního kaleného skla, které je vysoce odolné vůči rozbití a poškrábání. Sklo je pevné a má vysokou nosnost.
Prosklené vitríny a solitéry MARIO nabízejí několik designových variant. Skříňky MARIO jsou z části tvořeny dřevěnými policemi s dřevěnými dvířky, které slouží především jako praktický úložný prostor. Další část solitéru je tvořena skleněnými vitrínami, do kterých můžete vystavit různé dekorativní a výstavní předměty. Působivost vystavených předmětů perfektně podpoří zabudované LED osvětlení, které vám mimo jiné může posloužit i jako velice decentní osvětlení vaší místnosti.
V naší nabídce naleznete prosklené skříňky MARIO různých rozměrů nebo praktickou nízkou komodu s policemi z masivního dřeva a kaleného skla. Prosklené vitríny a komody MARIO lze využít i jako knihovnu nebo jako úložný prostor pro váš porcelán. Součástí sestavy MARIO je také atypický konferenční stolek MARIO, který vás může zaujmout svým netradičným designovým zpracováním.
Prosklené vitríny MARIOLED osvětlením vytvoří skvělou atmosféru ve vašem obývacím pokoji a jejich elegantní vzhled pozvedne každý interiér.

 

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.