Menu
zavřít

Tipy na vánoční dárky s termíny dodání do Vánoc

01. Listopad 2019

Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a i naše výroba se v tomto čase začíná plnit.…

Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a i naše výroba se v tomto čase začíná plnit. Pokud chcete mít jistotu, že Vám zboží dodáme do Vánoc doporučujeme Vám udělat objednávku co nejdříve.
Uzávěrka pro objednávky nábytku s termínem dodání do Vánoc je 7. 11. 2019. U matrací a doplňků stále garantujeme dodání do Vánoc.

Pokud stále nevíte, čím potěšit své nejbližší, máme pro Vás několik tipů.

Tipy na vánoční dárky 

S příchodem chladným zimních nocí doporučujeme pro zimomřivé spáče matracový chránič WARMER, který Vás nejen příjemně zahřeje, ale poskytne teplé a suché prostředí pro dobrý spánek.
Chránič na matraci Warmer - hřejivý efekt

Naopak horkokrevné spáče jistě potěšíme matracových chráničem COOLER, který se vyznačuje vysokou absorpcí tepla a nedochází tak k přehřívání organismu během spánku Poskytuje tepelnou pohodu ve spánku díky ochlazujícímu pocitu.
Matracový chránič COOLER - chladivý efekt

Pro pohodlný „nejen“ zimní spánek 

Zajímavým dárkem může být také kvalitní ortopedická lamelová matrace SÁRA SPIRIT. Její výjimečné vlastnosti ocení nejen spáči s bolestmi zad. Ortopedickou lamelovou matraci SÁRA SPIRIT nabízíme v několika provedeních, vybírat můžete ze tří druhů moderních a funkčních potahů.
matrace SÁRA Spirit

Něco pod hlavu 

Matraci i chránič jsme Vám nabídli, teď přichází na řadu něco pod hlavu. Z naší nabídky polštářů vybíráme anatomický polštář HUGO, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti a citlivě podepře Vaši krční páteř. Díky tomu se vyhnete bolestivému deformování krční páteře a ráno po probuzení se budete cítit odpočatí a svěží. Polštář vyrábíme v několika variantách provedení a různých potazích.
Anatomický polštář v potahu Morrison

Vybrané zboží jsme Vám schopni dodat v krátkém termínu – ve standardních rozměrech obvykle do 1 týdne. Všechny výrobky si můžete objednat buď na našem e-shopu nebo se s Vámi rádi uvidíme na některé z našich podnikových prodejen.

Váš tým JELÍNEK

 

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.