Menu
zavřít
  • Domů
  • Aktuality
  • Ortopedická lamelová matrace SÁRA klasik nově k dodání do druhého dne!

Ortopedická lamelová matrace SÁRA klasik nově k dodání do druhého dne!

18. Srpen 2014

Firma JELÍNEK upravila výrobu a díky tomu je možné vyrobit matraci SÁRA klasik pro naše zákazníky…

Ortopedická lamelová matrace SÁRA klasik nově k dodání do druhého dne!

Firma JELÍNEK upravila výrobu a díky tomu je možné vyrobit matraci SÁRA klasik pro naše zákazníky na míru v jakékoliv modifikaci do druhého dne!

Na našich stránkách máme pro Vás připraveno několik variant ortopedické lamelové matrace SÁRA klasik. Matraci si můžete při objednávání vybrat dle vaší výšky, hmotnosti i rozměrů vaší postele.

Dle své váhové kategorie si u nás může každý zákazník vybrat ze 4 typů pružících nosníků. V případě špatného zvolení váhové kategorie lze nosníky vyměnit do 1 roku od zakoupení matrace zdarma za jinou váhovou kategorii. V oblasti ramen a kyčlí je možné také nosník změkčit či vyztužit výměnou jádra odlišné tuhosti.
Roznášecí vrstvu matrace SÁRA klasik si u nás můžete individuálně vybrat dle svých potřeb. V nabídce pro vás máme 6 druhů mimořádně kvalitních a vysoce funkčních roznášecích vrstev, které se mezi sebou liší odlišným stupněm tuhosti a dalšími vlastnostmi, jako je např. větší prodyšnost nebo zvýšené absorbování vlhkosti.
Při objednání matrace SÁRA klasiksi také můžete vybrat typ potahu, kterým bude matrace opařena. Nabízíme potahy z materiálu bavlna,Micro Active a Aloe vera.
Bavlnu lze prát na 90°C, potah z Aloe Vera a Micro Active je pratelný do 60°C. Díky tomu se v matracích nemnoží bakterie ani roztoči a jsou tak vhodné pro alergiky i astmatiky! V naší nabídce je nyní nově také potah Sanapur, který je paropropustný, prodyšný potah a omyvatelný. Ideální je proto zejména pro využití ve zdravotnictví a při péči o dlouhodobě ležící pacienty
Ortopedická lamelová matrace SÁRA klasik dokonale splňuje všechny požadavky na zdravé a pohodlné spaní. Ortopedický lamelový rošt uvnitř matrace zajišťuje dokonalou podporu pohybovému aparátu běhen spánku. Dostatečně pevně a přitom citlivě kopíruje tvar těla v jakékoliv poloze a zajišťuje jeho správné podepření. Svaly i páteř se tak mohou během spánku dokonale uvolnit a protáhnout. Díky svým jedinečným vlastnostem také tato matrace získala 6x za sebou značku jakosti CZECH MADE a od roku 2006 je držitelem prestižního ocenění ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK.

Na ortopedickou lamelovou matraci SÁRA klasik je záruka 5 let, na pružící nosníky 24 měsíců a na bukové lamely je doživotní záruka.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Proč si udělat radost u nás

Vyrobeno na Valašsku

Pokračujeme v rodinné tradici a řemeslné ruční práci už od roku 1897.

Kvalita a udržitelnost

Náš nábytek z masivního dřeva vám vydrží po generace.

Lidský dotek a ruční práce

Každý náš výrobek projde pod rukama desítky lidí.

Rozumíme zdravému spánku

Již 30 let vyrábíme na míru ortopedické lamelové matrace SÁRA.

Naše služby od A do Z

Od návrhu interiéru až po vlastní dopravu a montáž po celé ČR a SR.