Menu
zavrieť

Spálňa FLABO

Kombináciou osobitého designu nemeckého dizajnéra Jochena Flacke a masívneho dreva vznikla naša najobľúbenejšia kolekcia.

Spálňa FLABO

Prebúdzajte sa zo "spánku v oblakoch"

Kolekcia FLABO vznikla v spolupráci s nemeckým dizajnérom Jochenom Flackom . Na výrobu tejto luxusnej spálne zvolil dizajnér dubové masívne drevo o sile 40 mm. Pevný masívny DUB je odľahčený výrazne ustúpeným soklom a celá posteľ vrátane dômyselne pripevnených nočných stolíkov tak vytvára dojem levitácie a vznášania sa v priestore.

Energia masívneho dreva

Kde inde môžete načerpať toľko potrebnú energiu do ďalšieho dňa, než v spálni z masívneho dreva. Veríme, že dizajn a dokonalá prepracovanosť prírodného DUBU oslní aj Vás.

Doprajte si pohodlie

Deň začína a končí v posteli. Spálňa FLABO Vám pre chvíle strávené na lôžku poskytne pohodlie a luxus. Zaoblené hlavové čelo so vsadeným tvarovaným čalúnením priamo nabáda k leňošeniu v posteli a Vám sa tak nebude chcieť ráno opúšťať miesto, kde sa budete cítiť "ako v oblakoch".

Elegantný a sofistikovaný

Nočný stolík FLABO je votknutý do oblého čela postele. Zásuvka s plnovýsuvom ponúka veľké množstvo úložného priestoru.

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Ako jedny z posledných výrobcov v Českej republike vyrábame spálne z vlastnej masívnej priebežnej škárovky. Len tak môžeme zaistiť maximálnu kvalitu, pevnosť a stálosť materiálu.

Táto kráska je k dostaniu v dvoch drevinách, DUB a DUB RUSTÍK . DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Radosť pohladiť

Perfektne zaguľatené hrany

Pre zaoblenie všetkých hrán nábytku a precízne ručné brúsenie je radosť večer sadať či ráno vstávať z postele. Navyše vďaka ustúpenému sokli nemusíte mať obavy zo zakopnutia o nohy postele. Pevnosť a stabilita celej postele je aj tak viac ako špičková.

Ako nábytok vyrábame
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme iba olejom HONEY a NATUR .

Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám

Ukážka realizácie spálne FLABO

Realizácia spálne FLABO s dizajnérkou Kamil Hasik

Realizácia spálne FLABO s dizajnérkou Kamil Hasik

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na FLABO pozrieť