Menu
zavrieť

Spálňa DITA a RADITA

Ložnice DITA a RADITA nabízíme nově také v masivním BUKU, DUBU a DUBU RUSTIKU. U těchto ložnic je možné zvolit také oblíbenou variantu BUK CINK - nábytek je vyroben z masivního bukového dřeva z nastavované spárovky (parketový vzhled). Čela a bočnice postelí jsou vyrobeny v síle 25 mm, nohy postele jsou silné 40 mm. 

Spálňa DITA a RADITA

Kvalitní postel z masivu
za rozumnou cenu

Postele DITA a RADITA z cinkovaného buku jsou důkazem toho, že lze spát na kvalitní posteli za dostupnou cenu. Nábytek v kolekci CINK vznikl jako cenově dostupnější varianta nábytku z masivu. Okouzlí vás nejen zajímavou cenou, ale i nadčasových designem. Postele z této kolekce vám rádi vyrobíme na míru.

 

Čisté tvary

V jednoduchosti je krása. Osvědčený styl, který padne do každé ložnice.  Jednoduché a čisté linie vytvářejí příjemné prostředí, které podporuje klid a odpočinek.

 

Stabilní konstrukce

Ani u postelí z řady CINK neděláme kompromisy v kvalitě zpracování. Celá konstrukce je jednoduchá, přesto velmi pevná a stabilní.

 

Snadná montáž

Montáž postele DITA a RADITA zvládne každý i bez použití speciálního nářadí. Pro případ maximálního pohodlí lze ale využít služby našich montážníků.

Varianta

RADITA - bez ostrých hran

Pro větší pohodlí a bezpečnost v ložnici přinášíme postel RADITA. Tato postel vychází z oblíbeného designu postele DITA a přináší nový prvek - zaoblené rohy.

Děláme radost lidem

Napsali nám

Z českých lesů

Kvalitní bukové dřevo

Na výrobu postelí DITA a RADITA používáme masivní BUK, BUK CINK, DUB, DUB RUSTIK v různých odstínech olejů a moření.
Ložnice DITA a RADITA CINK vyrábíme z masivního buku v provedení nastavované spárovky, tzv. CINKU, což dává celé ložnici jemně parketový vzhled. Stále se jedná o 100% masiv, jen není použita průběžná spárovka, nýbrž spárovka nastavovaná.

Barevné kombinace dle Vašich představ

Moření či olejování

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Všechny kombinace si můžete nakonfigurovat v našem eshopu.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na kolekci DITA a RADITA podívat