Menu
zavrieť

Náhradné komponenty do matracov

Každý jednotlivý komponent v našich ortopedických matracoch SÁRA je vymeniteľný. Opotrebované časti matraca môžete vymeniť a predĺžiť tak životnosť matraca.

Náhradné komponenty
Ortopedické lamelové matrace

Zvýhodnenie 10%
na nákup matracov SÁRA

Ušetrite v rámci našej novembrovej ponuky a využite zľavu 10 % na nákup všetkých matracov SÁRA. Vyberať môžete z niekoľkých typov, presne podľa Vašich požiadaviek, a to do 30. novembra. 

Nakupovať môžete on-line na našom e-shope alebo na predajniach.

Sprievodca výberom matraca

Neviete si rady s výberom správneho matraca a jeho konfigurácie? Vyskúšajte nášho šikovného a rýchleho radcu .

Spustiť sprievodcu výberom matraca

Chcete sa ráno prebúdzať oddýchnutí?

Tak dobre a kvalitne spite! Spánkom trávime tretinu života a jeho kvalita sa premieta aj do zvyšných dvoch.

Pozrite sa, ako vám matrac SÁRA pomôže ku kvalitnému spánku.

Prečo ortopedické lamelové
matrac od Jelínka?

Garancia spokojnosti

Zakladáme si na tom, aby váš spánok bol kvalitný a bez kompromisov! Vieme, že zvyknúť si na nový matrac chvíľu trvá. A preto vám dávame možnosť si naše matrace vyskúšať v pohodlí vášho domova až po dobu 101 nocí s garanciou vrátenia peňazí.

Priedušnosť

Vďaka konštrukcii lamelového roštu môže matrac "dýchať" a veľmi dobre odvádzať nežiadúcu vlhkosť. Prievzdušné sú tiež všetky penové a poťahové materiály. Vďaka vynikajúcej prievzdušnosti nevzniká v matraci prostredie vyhovujúce baktériám, plesniam a roztočom.

Správna podpora chrbtice

Ortopedický lamelový rošt zabudovaný v matraci sa dokáže vašej postave ideálne prispôsobiť, čím umožní vášmu telu potrebnú relaxáciu. Správna poloha chrbtice zníži tlak na medzistavcové platničky a zaistí im potrebnú regeneráciu.

Dlhá životnosť matraca

Myslíme na vás aj na prírodu. Preto si dávame záležať na výbere kvalitných materiálov s dlhou životnosťou. Kvalitné studené HR alebo latexové peny, bukové lamely aj všetky poťahy vám budú slúžiť mnoho rokov.

Vyrobené na Valašsku

Každý je trochu iný. Preto matrace SÁRA vyrábame na mieru presne podľa potrieb vášho tela. Neviete si rady so správnou konfiguráciou? Náš sprievodca výberom matraca tu je pre vás.

Obnoviteľné komponenty

Matrac SÁRA je ako skladačka. Nielen že vám ju vyrobíme na mieru, ale jednotlivé komponenty navyše môžete kedykoľvek vymeniť za nové a predĺžiť tým životnosť matraca alebo zmeniť jeho konfiguráciu.