Menu
zavrieť

Postele z masívu

Poriadna posteľ je základ. Spoľahnite sa na masívne postele od JELÍNKA. Postele, ktoré nevŕzgajú a vydržia po generácie.

Postele
Masívne drevo

Odolnosť, krása a dlhá životnosť

Masívne drevo zaručuje odolnosť, dlhú životnosť a impozantný vzhľad postelí. Je odolné proti opotrebovaniu a vonkajším vplyvom, čo zaisťuje pevnosť a kvalitu po mnoho rokov. Navyše prináša do spálne prírodnú estetiku a vôňu.

V harmónii s prírodou

Zdravá spálňa, zdravá planéta

Pri výrobe postelí myslíme na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Drevo je obnoviteľným a udržateľným materiálom, získavaným zalesňovaním. JELÍNEK používa certifikované drevo zaručujúce ekologický ťažobný postup a ochranu lesov pre budúce generácie.

Zdravie na prvom mieste

Spite pokojne a zdravo

Drevo použité pri výrobe postelí JELÍNEK je nekarcinogénne, čo znamená, že denný kontakt s ním neškodí vášmu zdraviu. To vám zaručuje bezstarostný spánok a zdravú spálňu. Drevo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú kvalitný spánok a zdravý životný štýl.

Inšpirujte sa

Ako to vyzerá u našich zákazníkov

Recenzie k spálňam

Čo hovoria naši zákazníci?

Naše hodnoty

"Poctivou prácou získať dôveru zákazníkov"

Motto nášho pradedo nasledujeme už viac ako 120 rokov. Ponúkame nielen nábytok, ale aj kúsok rodinnej tradície, ktorý premení váš domov na útočisko pohodlia a štýlu. Vyberte si z našich kolekcií a zažite radosť z kvality, ktorá pretrvala generácia a bude vám slúžiť mnoho rokov do budúcnosti.

Naša kvalita

Záruka 5 rokov

Pre váš pokoj a spokojnosť ponúkame na všetok náš nábytok 5-ročnú záruku. Investujte do kvality, ktorá stojí za svojim menom.

Záručný a pozáručný servis

Ponúkame nielen kvalitné výrobky, ale aj rozsiahly zákaznícky servis, ktorý vám poskytne pokoj a istotu. Naši odborníci sú tu, aby ste získali rýchle a efektívne riešenie pre váš nábytok. Potrebujete poradiť s problémom? Kontaktujte nás a naši experti vám ochotne poskytnú rady a návody. A pokiaľ je potrebný technický zásah, naši kvalifikovaní technici sú pripravení k akcii.