Menu
zavrieť

Prečo JELÍNEK?

Založeno v roce 1897 na Valašsku

Rodinná tradice

"Poctivou prací získat důvěru zákazníka." bylo motto našeho prapradědečka, který před více než 125 lety začal s výrobou nábytku. My v jeho odkazu pokračujeme i dnes a vyrábíme kvalitní nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost po generace. 

Poctivé řemeslo a ruční práce

Vyrábíme na Valašsku

Všechny naše výrobky jsou s hrdostí vyrobeny ve Valašském Meziříčí, kde má naše rodina a firma své kořeny. Spojením poctivého řemesla, ruční práce a moderních technologií vznikají v naší dílně výrobky prvotřídní kvality.

Máme 30 let zkušeností

Rozumíme spánku

Den i noc začíná v posteli. Základem kvalitního spánku je nejen postel, ale především kvalitní matrace. Proto jsme v roce 1992 rozšířili výrobu o oblast ortopedických lamelových matrací s vědomím, že spánek je jedním z nejdůležitějších aspektů života.
Máme přes 30 let zkušeností a za tu dobu jsme vyrobili matrace pro více než 200 000 zákazníků. Léta zkušeností a promyšlená konstrukce našich matrací SÁRA zajišťuje, že Vám dokážeme vyrobit matraci na míru přesně podle Vašich přání a potřeb.

Více o matracích
Garancia spokojnosti

101 nocí
na vyskúšanie matraca

Zakladáme si na tom, aby váš spánok bol kvalitný a bez kompromisov ! Vieme, že zvyknúť si na nový matrac chvíľu trvá. A preto vám dávame možnosť si náš matrac vyskúšať v pohodlí Vášho domova až po dobu 101 nocí s garanciou vrátenia matraca ZADARMO.

Viac informácií

Je to jednoduché!

Na matrac odporúčame spať minimálne 
14 dní, než si vaše telo zvykne.


Robíme všetko pre to, aby sme matracom našli nový domov. 

Osobní a individuální přístup

Nábytek i matrace
vyrábíme na míru

Ve Valašském Meziříčí máme vlastní výrobu nábytku i matrací. Díky tomu jsme schopni prakticky všechny naše výrobky, jak nábytek tak i matrace, upravit na míru Vašim požadavkům. 

Dovezeme, vyneseme, smontujeme

Máme vlastní dopravu a montážní techniky

Nabízíme kompletní servis. Disponujeme vlastními dodávkami a naši montážní technici si poradí s téměř každým prostorem. Zboží naložíme u nás ve skladu a vezeme rovnou k Vám. Tím, eliminujeme možnost poškození dopravou, které by mohla vzniknout při překládání zboží. Objednané výrobky Vám přivezeme, vyneseme a smontujeme přímo na místě. Po montáži po sobě uklidíme a odvezeme všechny obalové materiály. Vy tak máte vše bez starostí a v klidu si můžete užívat svého nového nábytku nebo matrací.

Jsme tu pro Vás!

Servis a prodloužená záruka 5 let

Je pro nás důležité, aby Vám náš výrobek sloužil po generace. Na naše výrobky poskytujeme nadstandarní záruku 5 let a poskytujeme záruční i pozáruční servis všech našich výrobků. Pokud se vám náhodou doma nábytek od JELÍNKA poškodí (např. mechanické poškození), neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme nebo k vám pošleme našeho technika. 

Prověřená kvalita

Certifikáty a ocenění

Kvalitu výrobků pravidelně prověřujeme ve státních zkušebnách. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné,  máme na ně certifikáty nebo technické listy a potvrzení z akreditovaných zkušeben o zdravotní nezávadnosti.

Také jsme získali již mnoho certifikátů kvality. Ortopedická matrace SÁRA získala 6x ocenění CZECH MADE a obdržela certifikát ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK.

Všechny naše certifikáty a ocenění
Udržitelnost je pro nás důležitá

Šetrně k přírodě

Udržitelnost u nás začíná výběrem kvalitních materiálů. Protože jen to, co dlouho vydrží a dělá radost po celý život, je skutečně udržitelné. Díky kvalitním materiálům Vám náš nábytek vydrží po generace a neskončí po pár letech používání na skládce. 

Zbytkové dřevo, které obsahuje vady a piliny, které při zpracování dřeva vznikají využíváme k vytápění naší výrobní haly, showroomu a kanceláří.

Hodnoty, na ktorých si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

Vyrobené na Valašsku

Pokračujeme v rodinnej tradícii a remeselnej ručnej práci už od roku 1897.

Kvalita a udržateľnosť

Náš nábytok z masívneho dreva vám vydrží po generácie.

Ľudský dotyk a ručné práce

Každý náš výrobok prejde pod rukami desiatok ľudí.

Rozumieme zdravému spánku

101 nocí na vyskúšanie matraca s garanciou vrátenia ZADARMO.

Naše služby od A po Z

Od návrhu interiéru až po vlastnú dopravu a montáž po celej ČR a SR.