Robíme radosť ľuďom

Výber produktov pre Vás

Referencie

Skúsenosti našich zákazníkov

 • Dobrý deň,
  minulý týždeň v utorok nám vaši zamestnanci prišli namontovať nami objednaný nábytkovej zostavy Flab. Chceli by sme vám všetkým, ktorí ste nám venovali toľko času zo srdca poďakovať a musíme konštatovať, že vynaložené úsilie sa vyplatilo. Sme očarení remeselným spracovaním vášho nábytku a perfektným prevedením všetkých detailov. Aj návrh prestupu v zadnej stene komody sa nadmieru podaril. Proste paráda. Pre ilustráciu prikladáme dve fotky z finálnej realizácie. Ešte raz moc ďakujeme za milý a ústretový prístup a perfektne odvedenú prácu.

  Libuše a Vladimír P., Plzeň

 • Vážený kolektív firmy Jelínek,
  v pondelok sme dostali objednaný nábytok pre kompletné vybavenie spálne. Všetko prebehlo bez najmenšieho zádrhele az nového nábytku sme doslova unesení. Máme z minulosti veľa nie príliš dobrých skúseností s českými firmami všetkého druhu, preto nás veľmi potešilo, že sa konečne našla jedna, ktorá očakávania nielen naplnila, ale aj predčila. Veľmi ďakujeme všetkým, ktorí sa na výrobe a celkovom servisu podieľali, odviedli poctivú prácu. Oceniť musíme aj dopravu a montáž, ktorá nám bola poskytnutá ako bezplatný bonus. Veľmi si to vážime. Obaja montéri boli veľmi ústretoví, rýchli, starostliví a predovšetkým dobre naladení, napriek tomu, že museli vstávať veľmi skoro a nosiť veľká bremená.
  Nábytok od Vašej firmy je nielen veľmi vzhľadný, ale aj vysoko praktický a nádherne spracovaný. Bude nás bez pochyby sprevádzať už po celý život a v budúcnosti iste nebudeme váhať s objednaním ďalšieho vybavenia. Taktiež Vás môžeme s čistým svedomím komukoľvek, kto hľadá kvalitu, odporučiť.
  Ďakujeme za všetko.

  michal, Praha

 • Dobrý deň,

  v nadväznosti na našu objednávku by sme Vám radi poďakovali za celú jej realizáciu.
  Nábytok je naozaj skvelý, montáž prebehla rýchlo a v priateľskom duchu a hlavne spracovanie je bezchybné, nádherná práca, sme z neho nadšení.
  Prosím povedzte "klobúk dole" majstrom stolárom.
  Nech sa naďalej darí.

  Tereza & Matěj H., Tremble

 • Dobrý deň, pán inžinier,
  ako som Vám sľúbila, tak Vás informujem, že sme včera navštívili vašu predajňu v Prahe Průhoniciach a naozaj urobili záväznú objednávku postele Gabriela Plus. MOC si vážim precíznosti a kvality spracovania vašich výrobkov. S vďačnosťou MOC ďakujem! Tiež by som si dovolila pochváliť vášho výborného predavača, pána Jiřího pipov, ktorý sa nám veľmi ochotne venoval a veľa vecí nám poradil.
  Prajem Vašej firme veľa spokojných zákazníkov a všade vás nesmierne chválim a budem v tom veľmi rada pokračovať. Ak sa toho dožijem, chcela by som aj svojim vnučkám dať radu, aby si kúpili nábytok od vás ......
  S pozdravom a prianím LEN VŠETKÉHO DOBRÉHO

  Jana S., nové Strašecí

Referencie
Starostlivosť, na ktorej si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

Poskytujeme nadstandardní5letou záruku na veškerýnábytek a matrace.

poskytujeme nadštandardné
5-ročnú záruku na všetok
nábytok a matrace.

Na kvalitnom zpracovánísi potrpíte aj v miestach, ktoré nie sú vidieť.

Na kvalitnom spracovaní
si potrpíte aj v miestach,
ktoré nie sú vidieť.

Aj po skončení zárukyposkytujeme ďalej servis a kdykolivza vami prídeme.

Aj po skončení záruky
poskytujeme ďalej servis a kedykoľvek
za vami prídeme.

Nábytok vyrábímez masívneho dřevaa bez toxických látok.

nábytok vyrábame
z masívneho dreva
a bez toxických látok.

Novinky

Aktuálne z JELÍNEK

Archív noviniek
Blog

Píšeme pre Vás

5 tipov, ako si poradiť s výberom matraca
18.
aug. 2021

5 tipov, ako si poradiť s výberom matraca

Zvažujete výmenu matrace a váhate akú si vybrať? Ponuka je široká a vyznať sa v nej nie je vôbec jednoduché. Preto sme pre Vás pripravili zoznam 5 otázok, na ktoré by ste si mali odpovedať, než sa pre danú matrac rozhodnete.

Dozvedieť sa viac
Viac z blogu