Menu
zavrieť

Sedacia súprava NOE, kreslo a taburetka JEFET

Anatomicky tvarovaná sedacia súprava NOE Vám zaručí dokonalú relaxáciu. Správna podpora chrbta výrazne znižuje únavu a zároveň slúži ako prevencia proti deformácii chrbtice. Pohodovú relaxáciu Vám zaručí kreslo kreslo Jáfeta v kombinácii s taburetom Jáfeta.

Sedacia súprava NOE, kreslo a taburetka JEFET
Anatomické tvarovanie

Dokonalá relaxácia

Anatomicky tvarovaná sedacia súprava NOE Vám zaručí dokonalú relaxáciu. Správna podpora chrbta výrazne znižuje únavu a zároveň slúži ako prevencia proti deformácii chrbtice. Pohodovú relaxáciu Vám zaručí pohupovacie kreslo JEFET v kombinácii s taburetom JEFET.

Pre chvíle pohody

Odpočinok
pre Váš chrbát

Sedacia súprava NOE ponúka mnoho prvkov od kresiel až po štvormiestnu sedačku. Veľmi obľúbené je pohupovacie kreslo JEFET s taburetom JEFET.

Použité technológie

Ohýbaný nábytok

Ohýbané časti nábytku sú zhotovené tradičnou technológiou z masívneho vrstveného dreva. Pri výbere ohýbaného nábytku si môžete zvoliť, z ktorého dreva Vám vyrobíme hornú dyhu (BUK, DUB).

Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Sedacia súprava v mnohých farebných odtieňoch

V súlade s prírodou je možné vrstvené drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky.

Sme Vám blízko

Kde sa môžem kreslá NOE pozrieť

Robíme radosť ľuďom

Napísali ste nám