Menu
close

Bedroom DITA and RADITA

We now also offer DITA and RADITA bedrooms in massive BEECH, OAK and RUSTIC OAK. For these bedrooms, it is also possible to choose the popular BUK CINK option - the furniture is made of solid beech wood with an adjustable joint (parquet look). The headboards and sides of the beds are made with a thickness of 25 mm, the legs of the bed are 40 mm thick.

Bedroom DITA and RADITA

Kvalitní postel z masivu
za rozumnou cenu

Postele DITA a RADITA z cinkovaného buku jsou důkazem toho, že lze spát na kvalitní posteli za dostupnou cenu. Nábytek v kolekci CINK vznikl jako cenově dostupnější varianta nábytku z masivu. Okouzlí vás nejen zajímavou cenou, ale i nadčasových designem. Postele z této kolekce vám rádi vyrobíme na míru.

 

Čisté tvary

V jednoduchosti je krása. Osvědčený styl, který padne do každé ložnice.  Jednoduché a čisté linie vytvářejí příjemné prostředí, které podporuje klid a odpočinek.

 

Stabilní konstrukce

Ani u postelí z řady CINK neděláme kompromisy v kvalitě zpracování. Celá konstrukce je jednoduchá, přesto velmi pevná a stabilní.

 

Snadná montáž

Montáž postele DITA a RADITA zvládne každý i bez použití speciálního nářadí. Pro případ maximálního pohodlí lze ale využít služby našich montážníků.

Varianta

RADITA - bez ostrých hran

Pro větší pohodlí a bezpečnost v ložnici přinášíme postel RADITA. Tato postel vychází z oblíbeného designu postele DITA a přináší nový prvek - zaoblené rohy.

Děláme radost lidem

Napsali nám

Z českých lesů

Kvalitní bukové dřevo

Na výrobu postelí DITA a RADITA používáme masivní BUK, BUK CINK, DUB, DUB RUSTIK v různých odstínech olejů a moření.
Ložnice DITA a RADITA CINK vyrábíme z masivního buku v provedení nastavované spárovky, tzv. CINKU, což dává celé ložnici jemně parketový vzhled. Stále se jedná o 100% masiv, jen není použita průběžná spárovka, nýbrž spárovka nastavovaná.

Barevné kombinace dle Vašich představ

Moření či olejování

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Všechny kombinace si můžete nakonfigurovat v našem eshopu.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na kolekci DITA a RADITA podívat