Menu
close
Our services

Focus and 3D interior designs for free

We will focus on your interior

Do you already have an idea of how your interior should look? Or are you not sure and need advice? We will be happy to come to you, focus on the desired interior and process a 3D designGet inspired by our realizations.

We will create a custom 3D design

Do you only need to specify the basic layout in the room? Or do you need custom-made furniture exactly according to your wishes? We will be happy to design a modern and functional interior in accordance with your idea. Look at already created 3D designs.

Personal and online presentations

We will be happy to present the created 3D design to you in person at our showroom. If you do not have time to come to us for a personal meeting, we will be happy to send it to you by e-mail, or present it online (e.g. via Skype) and fine-tune the details with you.

I want a survey/ 3D design for free

Free 3D design means execution basic visualization of furniture JELÍNEK v interiéru zákazníka (nevytváříme návrhy s produkty jiných výrobců). Samotné zpracování základního návrhu je zdarma a je nezávazné. Vytvoření více variant návrhu nebo úprava základních vizualizací mohou být zpoplatněny. V takovém případě se cena za 3D návrh odečítá z ceny zakázky.

Contact experts directly

Our designers will be happy to advise you

Ing. Roman Komenda

custom production, 3D interior design
valašské meziříčí

Antonín Rublič

customer care, 3D interior design
Showroom Prague Pruhonice

Karel Suchý

customer care, 3D interior design
Showroom Brno