Menu
nah dran

Schlafzimmer DITA und RADITA

Ab sofort bieten wir DITA- und RADITA-Schlafzimmer auch in massiver BUCHE, EICHE und EICHE RUSTIK an. Für diese Schlafzimmer können Sie auch die beliebte Variante BUK ZINK wählen – die Möbel sind aus massivem Buchenholz mit verstellbarem Gelenk (Parkettoptik). Die Kopfteile und Seiten der Betten sind 25 mm stark, die Bettbeine sind 40 mm stark.

Schlafzimmer DITA und RADITA

Kvalitní postel z masivu
za rozumnou cenu

Postele DITA a RADITA z cinkovaného buku jsou důkazem toho, že lze spát na kvalitní posteli za dostupnou cenu. Nábytek v kolekci CINK vznikl jako cenově dostupnější varianta nábytku z masivu. Okouzlí vás nejen zajímavou cenou, ale i nadčasových designem. Postele z této kolekce vám rádi vyrobíme na míru.

 

Čisté tvary

V jednoduchosti je krása. Osvědčený styl, který padne do každé ložnice.  Jednoduché a čisté linie vytvářejí příjemné prostředí, které podporuje klid a odpočinek.

 

Stabilní konstrukce

Ani u postelí z řady CINK neděláme kompromisy v kvalitě zpracování. Celá konstrukce je jednoduchá, přesto velmi pevná a stabilní.

 

Snadná montáž

Montáž postele DITA a RADITA zvládne každý i bez použití speciálního nářadí. Pro případ maximálního pohodlí lze ale využít služby našich montážníků.

Varianta

RADITA - bez ostrých hran

Pro větší pohodlí a bezpečnost v ložnici přinášíme postel RADITA. Tato postel vychází z oblíbeného designu postele DITA a přináší nový prvek - zaoblené rohy.

Děláme radost lidem

Napsali nám

Z českých lesů

Kvalitní bukové dřevo

Na výrobu postelí DITA a RADITA používáme masivní BUK, BUK CINK, DUB, DUB RUSTIK v různých odstínech olejů a moření.
Ložnice DITA a RADITA CINK vyrábíme z masivního buku v provedení nastavované spárovky, tzv. CINKU, což dává celé ložnici jemně parketový vzhled. Stále se jedná o 100% masiv, jen není použita průběžná spárovka, nýbrž spárovka nastavovaná.

Barevné kombinace dle Vašich představ

Moření či olejování

V souladu s přírodou je možné masivní dubové dřevo povrchově upravit nábytkovým mořidlem (lakovaný povrch) či přírodním olejem (bez laku). Odstíny moření a olejů jsou na výběr dle našeho vzorníku, popřípadě můžeme namíchat odstín na přání na základě Vámi dodaného vzorku. Všechny kombinace si můžete nakonfigurovat v našem eshopu.

Jsme Vám blízko

Kde se můžu na kolekci DITA a RADITA podívat