Why buy a bedroom set?

09. July 2014

Bedroom assemblies have a number of advantages. Not only do they look great, but they are also very practical. '

Why buy a bedroom set?

Ložnicové sestavy mají celou řadu výhod. Nejen že skvěle vypadají, ale také jsou velice praktické. Pokud si totiž při zařizování ložnice budete kupovat jednotlivé kusy nábytku zvlášť, nemusí být vždy jednoduché nábytek k sobě barevně a designově sladit. Oproti tomu ložnicové sestavy JELÍNEK jsou navrženy a vyrobeny v jednom stylu, a díky tomu nábytek k sobě designově zapadá a perfektně na sebe navazuje….

Rachel

Jednoduchý výběr

Výběr ložnicové sestavy je proto velice snadný. Stačí si zvolit takovou sestavu, která vás nejvíce osloví svým stykem. Zároveň si také při výběru budete moci rovnou přestavit, jak jednotlivé kusy nábytku vypadají společně. Takto vám odpadnou starosti se sháněním jednotlivých kusů nábytku.
Kompletní nábytek pro vaši ložnici
Ložnicové sestavy JELÍNEK nabízejí zákazníkům několik variant, mezi kterými si mohou jednoduše vybrat tu svoji. Skládají se z postele, nočních stolků, komod, skříní a vybrat si k nim můžete i zajímavé doplňky, mezi které patří například toaletní stolek, němý sluha nebo zrcadlo. Veškerý nábytek si můžete zvolit v libovolné velikosti a odstínu moření.
Dopřejte si nejen krásnou, ale také pohodlnou postel!
Kromě výběru nábytku si také můžete přizpůsobit vzhled postele dle svých představ. Zvolit si můžete postel s čelem nebo bez čela, přičemž můžete vybírat z několika typů čel. Pokud v posteli rádi relaxuje, můžete si ji nechat opatřit také mechanickým či motorovým polohováním. Díky tomu se budete moci v posteli pohodlně posadit a přečíst si například knížku nebo posnídat. Vhodným doplňkem postelí JELÍNEK jsou ortopedické lamelové matrace SÁRA nebo ZORA, které zajišťují zdravý a pohodlný spánek a přinesou úlevu vašemu pohybovému aparátu po náročném dni.
The benefits of a solid wood bedroom

Ložnicové sestavy JELÍNEK jsou vyrobeny kvalitního dubového nebo bukového dřeva, které krásně provoní vaši místnost a umocní tak požitek z vašeho spánku. Masivní dřevo je navíc pro zařízení ložnice nejideálnějším materiálem, jelikož je vhodné pro alergiky, astmatiky i pro malé děti. Solid wood má navíc vysokou životnost, je odolné vůči vlhkosti a vydržím vám v dobrém stavu celou řadu let. Tato investice se vám proto několikanásobně vrátí.

 

The care we rely on

Why make us happy

We provide an above-standard 5-year warranty on all furniture and mattresses.

We provide above standard
5 year warranty on all
furniture and mattresses.

We suffer from quality workmanship even in places that are not visible.

On quality workmanship
we suffer even in places
which are not visible.

Even after the end of the warranty, we continue to provide service and will come to you at any time.

Even after the warranty expires
we continue to provide service at any time
we will come to you.

We make furniture from solid wood without toxic substances.

We make furniture
of solid wood
and free of toxic substances.