Menu
zavrieť

Spálňa REBEKA

Doprajte si kráľovské poležanie. Už naši predkovia si uvedomovali silu a pozitívnu energiu vyžarujúce z prírody. Dokonalá prepracovanosť masívneho dreva v hrúbke 40 mm umocňuje osobitý design spálne REBEKA. Perfektne zaoblené a ručne brúsené hrany nábytku doslova nabádajú k pohladenie.

Spálňa REBEKA

Doprajte si kráľovské poležanie

Už naši predkovia si uvedomovali silu a pozitívnu energiu vyžarujúcu z prírody. Dokonalá prepracovanosť masívneho dreva v hrúbke 40 mm umocňuje osobitý dizajn spálne REBEKA. Perfektne zaoblené a ručne brúsené hrany nábytku doslova nabádajú k pohladeniu .

 

Zaoblené tvary

Nočné stolíky REBEKA tvoria s posteľou REBEKA skvelú kombináciu. Celá spálňa potom pôsobí uceleným dojmom.

 

Luxusné doplnky

K posteli REBEKA sme vyvinuli množstvo praktických aj elegantných doplnkov, ktoré skvele doplnia spálňu a vy sa potom budete cítiť ako v raji.

 

Poctivé ručné brúsenie

Nami spracovaný nábytok z masívu je radosť pohladiť. Okúste pohladenie prírody aj vy vo vašej spálni.

Starostlivo zaoblený

40 mm masív

Pri výrobe spálne REBEKA sa kvalitným drevom nešetrí. Všetky pohľadové časti sú tvorené masívom o sile 40 mm. Masívny plát potom prestupuje aj komody, zásuvky, nočné stolíky, police a ďalšie doplnky. Všetko v nadštandardnej kvalite JELÍNEK.

Naša kvalita
Robíme radosť ľuďom

Napísali nám

Marta H., Modrica

"Slúži dodnes"

„Zhruba pred 20 rokmi sme si kúpili vašu spálňu (postele a skrine), ktoré nám v plnej kvalite slúžia dodnes. O niečo neskôr ďalšie postele pre mojich rodičov, tento rok sme menili matrace a sme veľmi spokojní. Tým chcem povedať, že odvádzate skvelú prácu na vysokej úrovni a držíte sa na slovenskom trhu toľko rokov. Ďakujem vám za poctivé remeslo a prajem pevné nervy do ďalších rokov!"

Špičkové drevo zo slovenských lesov

Prírodný materiál

Kvalitné drevo bolo, je a bude vždy v móde. REBEKA je k dostaniu v troch drevinách, BUK, DUB a DUB RUSTÍK . Oproti dubu nemá BUK tak výraznú kresbu, stále sa jedná o vybrané drevo z priebežnej škárovky. DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Ako nábytok vyrábame
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme výhradne olejom HONEY a NATUR .