Stôl RODOS
Jedálenský stôl RODOS pristane klasickej i modernej jedálni.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
Jedálenský stôl RODOS pristane klasickej i modernej jedálni.
| Vonkajšia šírka | 100 cm |
| Výška | 76 cm |
| vonkajšia dĺžka | 100 cm |
| rozkladanie | nerozkládací |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Počet balíkov | 2 |
| Vynáška a montáž | sú možné |