Healthy sleep with JELÍNEK

12. December 2014

JThe JELÍNEK company depends on the satisfaction of its customers, and since we all spend sleep on average…

Healthy sleep with JELÍNEK

Firmě JELÍNEK záleží na spokojenosti svých zákazníků, a jelikož spánkem všichni průměrně strávíme 1/3 svého života, naleznete v našem sortimentu spoustu kvalitních produktů pro váš kvalitní a zdravý spánek. Nechejte se inspirovat!

Orthopedic slatted mattress SARA

Velké množství lidí spí na matraci, která má naprosto nevyhovující vlastnosti a postupem času jim deformuje páteř. Pořiďte si proto takovou matraci, která se přizpůsobí vašemu tělu v každé jeho poloze, během spaní zajistí perfektní podporu vaší páteři a navíc si ji můžete kdykoliv nastavit dle vaší aktuální hmotnosti či zdravotních požadavků! Právě takovou matrací je orthopedic slatted mattress SARA, která je zákazníky nejoblíbenějším výrobkem naší firmy

HUGO anatomical pillow

Převalujete se celou noc v posteli a ráno se cítíte nevyspalí a bolí vás za krkem? Příčina může být ve vašem nevhodném polštáři. Obyčejné polštáře totiž bývají většinou nepřizpůsobivé a mohou způsobovat i nežádoucí deformaci krčních obratlů. Ideálním řešením je proto pořídit si anatomically shaped HUGO pillow, který se vaší krční páteři skvěle přizpůsobí a poskytne jí dokonalou oporu. U tohoto polštáře si můžete libovolně nastavit jeho tvrdost vkládáním jader různé tuhosti. Potah polštáře je snímatelný a pratelný.

Solid wood bedroom

Významný vliv na náš spánek má také prostředí, ve kterém spíme. Pokud máte v ložnici nábytek z nekvalitního materiálu, který vylučuje do vzduchu zdraví škodlivé látky, může se to projevit i na vašem zdraví. V sortimentu firmy JELÍNEK naleznete postele z oblíbenéhodubového or bukového dřeva, které je absolutně zdravotně nezávadné, je vhodné i pro alergiky a malé děti a vnese do vaší ložnice pozitivní energii přírody společně s uklidňující vůní přírodního dřeva.

Účinky dřeva ZIRBE

Pokud máte zájem udělat pro svůj zdravý spánek opravdu maximum, doporučit vám můžeme ložnicový nábytek ze dřeva ZIRBE, který představuje nejnovější trend v oblasti zdravého spaní a ložnicového nábytku. Dřevo ZIRBE because it contains a unique substance pinosylvin, která má příjemnou vůni, je antibakteriální a lowers heart rate approximately 3,500 beats during an eight-hour sleep, což odpovídá asi jedné hodině srdeční aktivity. Díky tomu se tak váš spánek stane významně hlubší a tělo si při něm více odpočine. Ráno se potom budete cítit dokonale svěží a během dne i o poznání výkonnější.

Zirbe_2

The care we rely on

Why make us happy

We provide an above-standard 5-year warranty on all furniture and mattresses.

We provide above standard
5 year warranty on all
furniture and mattresses.

We suffer from quality workmanship even in places that are not visible.

On quality workmanship
we suffer even in places
which are not visible.

Even after the end of the warranty, we continue to provide service and will come to you at any time.

Even after the warranty expires
we continue to provide service at any time
we will come to you.

We make furniture from solid wood without toxic substances.

We make furniture
of solid wood
and free of toxic substances.