• Home
  • Blog
  • The benefits of a solid wood bedroom

The benefits of a solid wood bedroom

14. August 2013

If you are furnishing a new bedroom and you want to bet on quality when choosing furniture, then it is just for…

The benefits of a solid wood bedroom

Pokud si zařizujete novou ložnici a při výběru nábytku chcete vsadit na kvalitu, potom je právě pro vás ideálním řešením pořídit si ložnici z masivu. Tato investice se vám zaručeně vyplatí, jelikož si budete moci být jisti, že vám nábytek vydrží v perfektním stavu opravdu po mnoho let! Ložnice vyrobená z masivního dřeva má ovšem kromě vysoké odolnosti i spoustu dalších výhod. O tom jaké to výhody jsou, se dozvíte v následujícím článku.

Dalila

The benefits of a solid wood bedroom

Pokud si zařizujete novou ložnici a při výběru nábytku chcete vsadit na kvalitu, potom je právě pro vás ideálním řešením pořídit si ložnici z masivu. Tato investice se vám zaručeně vyplatí, jelikož si budete moci být jisti, že vám nábytek vydrží v perfektním stavu opravdu po mnoho let! Ložnice vyrobená z masivního dřeva má ovšem kromě vysoké odolnosti i spoustu dalších výhod.  O tom jaké to výhody jsou, se dozvíte v následujícím článku.

Moderní i romantická

Dřevo patří odjakživa mezi nejpoužívanější přírodní materiál, který nikdy nevyjde z módy. Ložnice z masivního dřeva působí velice bytelně, navozuje pocit bezpečí a útulnosti. Dřevěný nábytek je nejpřirozenější dekorační předmět pro všechny obytné prostory a ve vašem interiéru vytvoří stylovou a velice příjemnou atmosféru. Dřevo navíc nabízí různé možnosti barevných odstínů a má jedinečný kvalitní povrch. Každý večer uléhat a ráno se probouzet v ložnici ze dřeva je navíc velice příjemné a romantické.

Pozitivní vliv na psychiku i zdraví

Díky ložnici vyrobené z masivu budete v dokonalé symbióze s přírodou. Na rozdíl od levných a méně kvalitních náhražek dřeva jako je lamino nebo dřevotříska, nevyvolává nábytek z masivu žádné nežádoucí zdravotní potíže. Dřevěný nábytek je tedy ideální volbou pro místnost, ve které každou noc několik hodin spíme a je též vhodný pro alergiky i malé děti. Nezávadnost je zvýšena použitím ekologických laků pro povrchovou úpravu. Je známo, že dřevo také pozitivně působí na lidskou psychiku. Vaši místnost krásně celou provoní a vytvoří v ní pocit bezpečí a hřejivosti.

Vysoká odolnost nábytku

Nábytek vyrobený z masivu disponuje kvalitou, která je ověřená již po staletí. Jeho ochrana je navíc ještě zvýšena kvalitní povrchovou úpravou, přičemž si můžete vybírat z rozmanitých povrchových odstínů. Výrobky ze dřeva lze také několikrát demontovat a opět smontovat, aniž by ztratily svoji pevnost. Další předností je, že postel vyrobená ze dřeva vám nikdy nezačne vrzat, což zajisté oceníte! Ložnice z masivu vám vydrží krásná po desítky let, což se o nábytku z lepených dřevotřísek říct nedá. Navíc zde také platí pravidlo, že čím starší dřevo, tím je lepší. Během času se na nábytku vytvoří elegantní patina, která dodá tu správnou atmosféru každému interiéru. Ložnice JELÍNEK nabízejí dokonalou propracovanost masivního dřeva, která umocňuje osobitý design ložnicového nábytku. V nabídce naleznete postele z oblíbeného dubového nebo bukového dřeva, které vás nadchne svým dokonalým řemeslným zpracováním. Vaši vybranou postel lze doplnit o úložný prostor, noční stolky nebo komody.

The care we rely on

Why make us happy

We provide an above-standard 5-year warranty on all furniture and mattresses.

We provide above standard
5 year warranty on all
furniture and mattresses.

We suffer from quality workmanship even in places that are not visible.

On quality workmanship
we suffer even in places
which are not visible.

Even after the end of the warranty, we continue to provide service and will come to you at any time.

Even after the warranty expires
we continue to provide service at any time
we will come to you.

We make furniture from solid wood without toxic substances.

We make furniture
of solid wood
and free of toxic substances.