Living wall RÁCHEL

06. August 2014

Are you looking for a modern living wall that you will be able to assemble according to your ideas? That's exactly what it is…

Living wall RÁCHEL

Hledáte moderní obývací stěnu, kterou si budete moci sestavit dle svých představ? Právě taková je obývací stěna RÁCHEL, která vás nadchne svým jedinečným designem i svojí vysokou variabilitou. Díky dokonalému řemeslnému zpracování pasují všechny díly nábytkové sestavy dohromady a lze je mezi sebou kombinovat. Z naší nabídky si můžete vybrat pouze ty části nábytku, o které máte skutečně zájem, aniž byste si museli pořizovat celou obývací sestavu…

Rachel_stena
Obývací stěnu RÁCHEL vyrábíme z BUKU a DUBU v síle materiálu 40 a 25 mm. Krása přírodního dřeva navíc vytvoří ve vašem obývacím velmi klidnou a útulnou atmosféru. Nábytek z masivu má navíc vysokou odolnost a zůstane vám v perfektním stavu po řadu let.
Univerzální knihovny RÁCHEL
Jednotlivé díly obývací sestavy RÁCHEL se skládají z praktických knihoven různých rozměrů. Tyto skříňky s policemi mají univerzální využití a kromě knih do nich můžete vystavit různé dekorační předměty, jako jsou například vázy, sošky nebo pokojové rostliny aj. Univerzální knihovny si také můžete pořídit se skleněnými uzavíratelnými dvířky, díky kterým do nich budete moci věci uschovat, aniž by se na ně prášilo.
Praktické komody RÁCHEL
V nabídce firmy JELÍNEK také naleznete oblíbené komody RÁCHEL, které nejčastěji slouží k úschově drobných předmětů. Komody mají různé rozměry a do jejich zásuvek můžete umístit např. rodinná fotoalba, či stolní hry nebo osobní věci, pro které nemáte nikde jinde místo.Nízké komody mohou sloužit i jako podstavec pro vaši televizi. Do níže umístěných regálů pak lze uložit např. DVD přehrávač nebo HI-FI sestavu. Komody RÁCHEL si můžete pořídit i s prosklenými dvířky.
Závěsné skříňky a police RÁCHEL
Praktické závěsné skříňky RÁCHEL slouží k výstavě dekorací a můžete do nich uschovat i předměty, které chcete ochránit před všudypřítomným prachem. V nabídce obývací stěny RÁCHEL naleznete také praktické police, které perfektně doladí celkový vzdušný styl vašeho obývacího pokoje.
Využijte našich 3D návrhů!
V případě, že si nebudete vědět rady s tím, jak jednotlivé díly obývací sestavy k sobě seskládat, můžete využít našich služeb v podobě 3D návrhů. Naši zkušení odborníci zaměří prostor vaší místnosti, ve které si přejete obývací sestavu mít. Po důkladné konzultaci s vámi navrhnou několik variant, jak by mohla být vaše obývací sestava seskládána. Návrhy si budete moci prohlédnout v 3D vizualizaci a poté záleží pouze na vás, jaký model si vyberete!

 

The care we rely on

Why make us happy

We provide an above-standard 5-year warranty on all furniture and mattresses.

We provide above standard
5 year warranty on all
furniture and mattresses.

We suffer from quality workmanship even in places that are not visible.

On quality workmanship
we suffer even in places
which are not visible.

Even after the end of the warranty, we continue to provide service and will come to you at any time.

Even after the warranty expires
we continue to provide service at any time
we will come to you.

We make furniture from solid wood without toxic substances.

We make furniture
of solid wood
and free of toxic substances.