Menu
zavrieť
Sme tu pre Vás

zakladáme si
na pevných hodnotách

Zistiť viac o kvalite JELÍNEK
naše hodnoty

spokojnosť zákazníka
na prvom mieste

"Poctivú prácou získať dôveru zákazníkov", to bolo motto nášho prastarého otca, ktorý pred viac ako 120 rokmi začal s výrobou nábytku. My v jeho odkaze pokračujeme až do súčasnosti a snažíme sa pre našich zákazníkov vyrábať kvalitný nábytok, ktorý im bude robiť radosť po dlhé roky. 

Nadštandardná

Záruka 5 rokov

Na všetok náš nábytok a matrac poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov .
Predĺžená 5-ročná záruka sa nevzťahuje na pozdĺžne pružiace nosníky v matracoch a elektrické súčasti nábytku. Viac v našich obchodných podmienkach .

Péče o zákazníky

Záruční
a pozáruční servis

Je pro nás důležité, aby Vám náš výrobek sloužil co možná nejdéle. Poskytujeme záruční i pozáruční servis všech našich výrobků. Pokud máte s naším výrobkem jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme nebo k vám pošleme našeho technika.

Materiály

Jaké materiály používáme?

Dřevo pečlivě vybíráme z českých a slovenských lesů. Vyrábíme z něj nábytek, který Vám bude sloužit po generace.
Dřevo je ušlechtilý přírodní materiál, ke kterému je potřeba přistupovat zodpovědně a ekologicky. Proto dbáme na výběr kvalitního materiálu a precizní zpracování, aby nábytek vydržel a dělal radost po generace. Každý výrobek z masivního dřeva je originál, který svou přírodní kresbou a vůní vnáší do interiéru uklidňující atmosféru.

Prověřená kvalita

Certifikáty
a ocenění

Nejsme přeprodejce nábytku, ale český výrobce s dlouholetou tradicí. Proto se na nás můžete kdykoliv spolehnout a sdělit nám své přání či problém, se kterým se potýkáte.
Pro zákazníka uděláme maximum, co je v našich silách. Když se něco pokazí, přijedeme a dáme to do pořádku. A děláme to nejen v době záruky, ale i poté.

Starostlivosť, na ktorej si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

5 rokov záruka. S nami máte nadštandardnú záruku na všetok nábytok a matrace.

5 rokov záruka. S nami máte nadštandardnú záruku na všetok nábytok a matrace.

Remeselná ručná práca. Precízne spracovanie nábytku do tých najmenších detailov.

Remeselná ručná práca. Precízne spracovanie nábytku do tých najmenších detailov.

Doživotný servis. Kedykoľvek za vami prídeme a pomôžeme vám aj po záruke.

Doživotný servis. Kedykoľvek za vami prídeme a pomôžeme vám aj po záruke.

Nábytok z masívneho dreva z českých a slovenských lesov, ktorý vám bude slúžiť po generácie.

Nábytok z masívneho dreva
zo slovenských a českých lesov,
ktorý vám bude slúžiť po generácie.

Referencie

Skúsenosti našich zákazníkov

 • Vážený kolektive firmy Jelínek,
  v pondělí jsme dostali objednaný nábytek pro kompletní vybavení ložnice. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhele a z nového nábytku jsme doslova unešení. Máme z minulosti mnoho nepříliš dobrých zkušeností s českými firmami všeho druhu, proto nás velice potěšilo, že se konečně našla jedna, která očekávání nejen naplnila, ale i předčila. Velice děkujeme všem, kdo se na výrobě a celkovém servisu podíleli, odvedli poctivou práci. Ocenit musíme i dopravu a montáž, která nám byla poskytnuta jako bezplatný bonus. Velmi si toho vážíme. Oba montéři byli velice vstřícní, rychlí, pečliví a především dobře naladění, navzdory tomu, že museli vstávat velice časně a nosit velká břemena.
  Nábytek od Vaší firmy je nejen velice vzhledný, ale i vysoce praktický a nádherně zpracovaný. Bude nás bez pochyby doprovázet již po celý život a v budoucnu jistě nebudeme váhat s objednáním dalšího vybavení. Rovněž Vás můžeme s čistým svědomím komukoli, kdo hledá kvalitu, doporučit.
  Děkujeme za vše.

  Michal, Praha

 • Dobrý den,
  minulý týden v úterý nám vaši zaměstnanci přijeli namontovat námi objednané nábytkové sestavy FLABO. Chtěli bychom vám všem, kteří jste nám věnovali tolik času ze srdce poděkovat a musíme konstatovat, že vynaložené úsilí se vyplatilo. Jsme okouzleni řemeslným zpracováním vašeho nábytku a perfektním provedením všech detailů. I návrh prostupu v zadní stěně komody se nadmíru podařil. Prostě paráda. Pro ilustraci přikládáme dvě fotky z finální realizace.
  Ještě jednou moc děkujeme za milý a vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci..

  Hezký den přejí
  Libuše a Vladimír P.

 • Vážená paní Dlabalová,
  ještě jednou vám velmi děkujeme za profesionální a velmi trpělivou a příjemnou spolupráci při výběru matrací Sára Spirit a postele Michaela plus.
  Obojí nám bylo dodáno začátkem srpna a vše proběhlo v naprostém pořádku. Vaši montážní technici se opět chovali velmi profesionálně a byla "radost se na jejich práci dívat".
  Řešili jsme sladění barvy a vzhledu postele s naším dalším nábytkem v ložnici a rozhodnutí zvolit Michaelu Plus v barvě Milk se zdá být výborné. Myslím, že této posteli uvedená barva velmi sluší a dělá z ní "moderní " postel.
  Nepochválili jsem ty, kteří postel a matrace vyráběli - takže poděkování i jim. Tady ovšem teprve čas prověří jejich kvalitu. Ale věříme jim.
  Děkujeme za vaši trpělivost a ochotu.

  Jana a Pavel S.
  Chomutov

 • Dobrý den,
  děkuju Vám za skvelé služby a precízne urobenú posteľ. Prajem veľa spokojných zákazníkov.

  S pozdravem
  MK

všetky referencie
Novinky

Aktuálne z JELÍNEK

Archív noviniek
Blog

Píšeme pre Vás

05.
mar. 2024

Svetový deň spánku

15. marca 2024 Svetový deň spánku Kedy a prečo sa oslavuje? Každoročne posledný piatok pred jarnou rovnodennosťou oslavujeme Svetový deň spánku. Tohtoročné pripadá na 15. marca. Cieľom je upozorniť na narastajúce problémy s poruchami spánku a zníženie dopadu zdravotných rizík na spoločnosť prostredníctvom lepšej prevencie a kontroly. V minulosti nebola otázka zdravého spánku taká dôležitá, […]

Dozvedieť sa viac
Viac z blogu