Levitujúca posteľ TEDA
Spojením tradičného stolárskeho a čalúnického remesla vznikla v spolupráci s dizajnovým štúdiom TEDA nová rovnomenná spálňa TEDA.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
- Kolekcia TEDA je vystavená na 6 showroomoch
Spojením tradičného stolárskeho a čalúnického remesla vznikla v spolupráci s dizajnovým štúdiom TEDA nová rovnomenná spálňa TEDA.
Radi sa občas v posteli uvelebíte na čítanie a relaxáciu aj počas dňa? Robustná a pohodlná posteľ TEDA z masívneho dreva bude dôvodom, prečo svoju spálňu budete opúšťať len neradi. Bytelná konštrukcia a starostlivo opracované drevo zaručuje pevnosť a jedinečný vzhľad. Jednotlivé časti postele sú napojené hladko a čisto tak, aby posteľ skvele vyzerala a zároveň Vám slúžila dlhé roky. Bočnice postele sú zjemnené tenkou prerezávanou linkou , ktorá citlivo rozdelí veľkú plochu masívneho dreva. Kresba masívneho jadrového jaseňa či dubu rustiku dodáva posteli "divoký" prírodný vzhľad.
Pôsobivé čalúnené čelo postele zložené z odnímateľných čalúnených panelov je potešením nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Jeho výška Vám zaručí príjemnú oporu aj pri sedení a dodáva celej posteli noblesný vzhľad.
Úložný priestor je pri posteli TEDA vytvorený vložením bočných dielov a dna k skosenej podnoži. Dno úložného priestoru leží na zemi. Súčasťou postele TEDA s úložným priestorom je kovanie pre výklop z boku. Úložný priestor je možné kombinovať so všetkými roštami v ráme (okrem roštu smrekového).
Do postele TEDA sú vhodné všetky druhy našich roštov. Pokiaľ si zvolíte variant postele s úložným priestorom, nemožno ju kombinovať so smrekovým roštom z našej ponuky. Pre väčšie pohodlie a komfort v posteli ponúkame rošty polohovacie. Rošty nie sú súčasťou postele.
Na fotografii je vyobrazená posteľ TEDA 180 x 200 cm z masívneho jaseňa v oleji HONEY s nočnými stolíkmi.
| Kolekcia | TEDA |
| Typ postele | dvojlôžko |
| Vnútorný rozmer pre matrac | 180 x 200 cm |
| Vonkajšia šírka | 278 cm |
| vonkajšia dĺžka | 220 cm |
| Výška postele | 47 cm |
| výška čela | 101 cm |
| Možnosť úložného priestoru | áno (ako súčasť postele) |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Vynáška a montáž | sú možné |
| Hmotnosť | 116 kg |
| Počet balíkov | 5 |