Menu
zavrieť

Spálňa MICHAELA

Spálňa MICHAELA je prepracovaná k dokonalosti. Nadčasový dizajn sa snúbi s úžitkovými vlastnosťami ako je pevnosť, stabilita a špičkové opracovanie masívneho dreva. Vyberte si základné alebo zvýšenú variantu MICHAELA PLUS, u ktorej oceníte pohodlné každodenné vstávanie z postele.

Spálňa MICHAELA
Posteľ MICHAELA

V jednoduchosti
je krása

Spálňa MICHAELA je prepracovaná k dokonalosti. Nadčasový dizajn sa snúbi s úžitkovými vlastnosťami ako je pevnosť, stabilita a špičkové opracovanie masívneho dreva. Vyberte si základný alebo zvýšený variant MICHAELA PLUS, pri ktorom oceníte pohodlné každodenné vstávanie z postele.

 

Precízne zaoblené hrany

Ručné brúsenie všetkých hrán zaručuje, že všetky hrany budú príjemné na dotyk.

 

 

Dve výšky bočníc

Posteľ MICHAELA má výšku hrany bočnice 41 cm, MICHAELA PLUS je zvýšená a má hranu bočnice vo výške 50 cm.

 

kovové úchytky

Celú kolekcia MICHAELA sprevádza po ňu typické kovové úchytky.

Kolekcia MICHAELA

Veľa doplnkov

Kolekcia MICHAELA ponúka množstvo doplnkov. Vyberať môžete z rôznych variantov komôd a skríň. Všetko je kvalitne spracované a vyrobené v našej dielni vo Valašskom Meziříčí.

Ako nábytok vyrábame
Robíme radosť ľuďom

Napísali nám

Špičkový materiál zo slovenských lesov

Základom je kvalitné drevo

Len kvalitné drevo robí zo spálni MICHAELA aj po rokoch veľmi žiadaný kus nábytku. Kolekcia MICHAELA je k dostaniu v troch drevinách, BUK, DUB a DUB RUSTIK . Oproti dubu nemá BUK tak výraznú kresbu, stále sa jedná o vybrané drevo z priebežnej škárovky. DUB je čistý, zo starostlivo vybraného dreva bez hrčí. Variant DUB RUSTIK sa vyznačuje svojou nesúrodosťou. Hrče a praskliny podčiarkujú prírodný charakter tejto dreviny.

Naša kvalita
Farebné kombinácie podľa Vašich predstáv

Možnosti pre Vašu spálňu

V súlade s prírodou je možné masívne dubové drevo povrchovo upraviť nábytkovým moridlom (lakovaný povrch) alebo prírodným olejom (bez laku). Odtiene morenia a olejov sú na výber podľa nášho vzorkovníka, poprípade môžeme namiešať odtieň na prianie na základe Vami dodanej vzorky. Nábytok vyrobený v drevine DUB RUSTIK upravujeme výhradne olejom HONEY a NATUR .

Sme Vám blízko

Kde sa môžem na spálni MICHAELA pozrieť