Menu
close
  • Home
  • Excursion in production

Excursion in production
nábytku

Find out more

Vyrábíme ve Valašském Meziříčí

Jak vyrábíme nábytek z masivu?

Come experience the unique atmosphere of a family business with a 125-year tradition. Provedeme Vás naší výrobou a ukážeme Vám jednotlivé kroky při výrobě nábytku. Uvidíte jedinečné spojení moderních technologií a tradiční poctivé ruční práce, jejichž výsledkem jsou výrobky z masivního dřeva, které dělají lidem radost v jejich domovech.

Excursions for the public

A tour of our company is suitable for anyonewho wants to peek under the hood production of solid wood furniture. Individuals, families, friends or acquaintances of all ages have our doors open.

The minimum group size is 5 people, maximální 12 osob. Pokud jste jednotlivec, či větší skupinka, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro Vás vymyslíme individuální řešení.

Exkurze pro školy

Wondering if it is exkurze vhodná i pro školy? Rozhodně ano! 
Navštěvují nás základní školy, střední školy i odborná učiliště. In case of a larger number of participants, contact us and we will individually agree on how the excursion will take place. 

Admission

Adults                                                                        50,-Kč/os.

Děti do 15 let, studenti, senioři od 70 let             30,-Kč/os.

Our customers                                                            FREE

Excursions are in progress the first Wednesday of the month or as agreed.
Time range: 60 - 90 minutes.
Ceník je platný od 1. 7. 2022, změny jsou vyhrazeny.
Platba vstupného je možná pouze v hotovosti.
He's on an excursion nutné se předem objednat!

Zajímá Vás, jak dlouho schne dřevo pro výrobu nábytku? Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými dřevinami? Jaká je výtěžnost? To vše a ještě mnohem více se dozvíte během prohlídky výrobou naší firmy JELÍNEK. Představíme Vám léty prověřené postupy výroby nábytku, které vedou ke vzniku jedinečného kusu nábytku, který se stane ozdobou jakéhokoli interiéru. Proto neváhejte a navštivte nás ve Valašském Meziříčí!