Aký vybrať poťah na matrac?

12. január 2016 Ako vybrať matrac

V dnešnej dobe alergií, ekzémov a oslabenie imunity je snímateľný a prateľný poťah na matrac pre ...

Aký vybrať poťah na matrac?

V dnešní době alergií, ekzémů a oslabení imunity je snímatelný a pratelný potah na matraci pro správnou hygienu lůžka nepostradatelný.

Během spánku člověk vypotí 0,5 – 1l potu. V potahu pak zůstávají soli, tuky a  další nečistoty. Proto je důležité dbát na pravidelnou hygienu potahu.

Všechny typy matrací z produkce firmy JELÍNEK jsou opatřeny snímatelným, pracím potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna.

Při výběru potahů dbá firma JELÍNEK na absolutní zdravotní nezávadnost a špičkovou kvalitu, kterou pravidelně prověřuje ve státní zkušebně.
oko-tex

Potah si zákazník může nechat vyrobit v několika variantách:

Potah BAVLNA

Je vyroben ze 100% bavlny, vhodný pro alergiky a astmatiky. Bavlna je vděčný materiál,  vyznačující se pevností a dlouhou životností.
Pratelnost: vyvařovací do 90°C
TIP: Vhodné pro jedince, kteří mají rádi pevnější a chladivější povrch matrace.

bavlna

Potah MicroActive – nejoblíbenější produkt

Skládá se ze tří vrstev, což zaručuje dobrý odvod vlhkosti a prodlouženou životnost. Přírodní úprava GREENFIRST je vytvořena na bázi eswenciálních olejů citrónu, levandule a eukalyptu. Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a bakterie a proto je potah MicroActive je vhodný pro alergiky. Tyto vlastnosti vydrží až 30 vyprání potahu.
Pratelnost: do 60°C
TIP: Potah je měkčí a dodá Vám při ležení příjemný pocit tepla.

microactive  greenfirst

Potah ALOE VERA

Do vláken potahu potahu jsou vetkány mikrokapsle s výtažky blahodárné rostliny Aloe Vera , která se vyznačuje svými hojivými a antibakteriálními účinky na kůži a pomáhá ji regenerovat. Aroma rostliny zabraňuje vzniku zápachů, odstraňuje nepříznivé mikroorganismy a poskytuje tak ochranu proti bakteriím a plísním. Potah se vyznačuje vysokou absorpcí vlhkosti, je vhodný pro alergiky a pro jedince, kteří trpí nadměrnou potivostí.
Pratelnost: do 60°C
TIP: Potah je měkčí a dodá Vám při ležení příjemný pocit tepla.

aloevera

Potah SANAPUR ( pro zdravotnictví)

Je omyvatelný, paropropustný, prodyšný potah, vhodný pro využití ve zdravotnictví a při péči o dlouhodobě ležící pacienty, kterým zajistí skutečný komfort. Látka SANAPUR odolává plísním, bakteriím a lze ji ošetřovat běžnými desinfekčními prostředky.

sanapur

 

Shrnutí a rada na závěr
Rozumíme, že vybrat potah nemusí být úplně snadné. Pokud si nemůžete vybrat podle vlastností potahů, vyberte si takový, který je Vám nejpříjemnější. Nejoblíbenějším potahem naší firmy je potah MicroActive.

Samozřejmě také nezapomeňte o potah správně pečovat a minimálně 1x ročně vyprat a matraci nechat provzdušnit, abyste dodržovali základní hygienu matrace. 

Pokud si nevíte rady nebo potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovať, rádi Vám s výběrem potahu pomůžeme.

Přejít na výběr náhradních komponentů na eshopu >>

Starostlivosť, na ktorej si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

Poskytujeme nadstandardní5letou záruku na veškerýnábytek a matrace.

poskytujeme nadštandardné
5-ročnú záruku na všetok
nábytok a matrace.

Na kvalitnom zpracovánísi potrpíte aj v miestach, ktoré nie sú vidieť.

Na kvalitnom spracovaní
si potrpíte aj v miestach,
ktoré nie sú vidieť.

Aj po skončení zárukyposkytujeme ďalej servis a kdykolivza vami prídeme.

Aj po skončení záruky
poskytujeme ďalej servis a kedykoľvek
za vami prídeme.

Nábytok vyrábímez masívneho dřevaa bez toxických látok.

nábytok vyrábame
z masívneho dreva
a bez toxických látok.