Skriňa REBEKA D2ZZ so zrkadlami
Už naši predkovia si uvedomovali silu a pozitívnu energiu vyžarujúcu z prírody. Dokonalá prepracovanosť masívneho dreva umocňuje osobitý dizajn spálne REBEKA.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
Už naši predkovia si uvedomovali silu a pozitívnu energiu vyžarujúcu z prírody. Dokonalá prepracovanosť masívneho dreva umocňuje osobitý dizajn spálne REBEKA.
Charakteristickým prvkom kolekcie REBEKA je 40mm hrúbka masívu a perfektne ručne vybrúsené hrany nábytku.
Skriňa je vhodným doplnkom spálne REBEKA a poskytuje veľké množstvo úložného priestoru.
• vyrobené z masívneho dreva
• korpusy bukových komôd, knižníc a nočných stolíkov sú vyrobené z rozmerovo stabilnej latovky dyhovanej prírodnou bukovou dyhou
• korpusy skríň sú vyrobené z rozmerovo stabilnej latovky dyhovanej prírodnou dyhou
• dubové komody, knižnice a nočné stolíky sú vyrobené z priebežnej masívnej škárovky
• chrbát skríň, komôd, nočných stolíkov a knižníc sú z bukovej alebo z dubovej preglejky
• vnútorné časti nábytku sú vždy upravené podľa zvoleného odtieňa
| Kolekcia | REBEKA |
| Vonkajšia šírka | 105 cm |
| Výška | 210 cm |
| Vonkajšia hĺbka | 67 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Hmotnosť | 132 kg |
| Počet balíkov | 6 |