Rošt pevný SMREK
Masívny rošt zo smrekových lát Vám bude pevnou oporou nielen pri Vašom spánku. Rovnako ako nábytok z masívu, aj naše rošty prechádzajú rukami našich stolárov .
- Doba dodania 1-2 týždne. info
- Rošty sú vystavené na 10 showroomoch
Masívny rošt zo smrekových lát Vám bude pevnou oporou nielen pri Vašom spánku. Rovnako ako nábytok z masívu, aj naše rošty prechádzajú rukami našich stolárov .
Masívny rošt zo smrekových lát Vám bude pevnou oporou nielen pri Vašom spánku.
Rovnako ako nábytok z masívu, aj naše rošty prechádzajú rukami našich stolárov.
Medzery medzi jednotlivými latami sú cca 4,5 cm (v závislosti od dĺžky roštu), čím je zaručená nadštandardná cirkulácia vzduchu. V posteli sa tak nebude držať vlhkosť, nebudú vznikať plesne a nebude sa dariť ani roztočom. Zároveň je tak zaistená správna podpora pre akýkoľvek matrac, najmä pre matrac SÁRA.
Užívajte si pokojné noci bez starostí. Už žiadne starosti s lamelami vyskočenými z plastových puzdier. Zvýšte kvalitu svojho spánku úplne tichým prostredím.
Pevný rošt so smrekovými latami nie je možné kombinovať so závesným úložným priestorom ani s úložným priestorom MAX.
Rošt sme schopní na prianie zákazníka vyrobiť aj v atypických rozmeroch. Viac informácií nájdete v cenníku roštov a úložných priestorov.
| rozmer | 89x197,5 cm |
| Výška | 6.3 cm |
| Materiál rámu roštu | buková preglejka |
| materiál lát | smrekové laty |
| typ roštu | pevný |
| Atypické rozmery | sú možné |
| nosnosť | 130 (na míru až 150) |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Počet balíkov | 1 |
| Vynáška a montáž | sú možné |