Charakteristickým prvkom kolekcie REBEKA je 40mm sila masívu a perfektne ručne vybrúsené hrany nábytku.
Komoda je vhodným doplnkom spálne REBEKA.
Povrch nášho nábytku upravujeme ekologickým bezfarebným lakom alebo prírodným "natur" olejom. Napúšťanie olejom nadväzuje na tradície starých majstrov. Zákazník si môže vybrať z rôznych odtieňov morenia alebo olejov podľa nášho základného vzorkovníka. Všetky povrchové úpravy dreva sú zahrnuté v cene.
Odtiene je tiež možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám zákazníka. V tomto prípade je potrebné dodať vlastný vzorku, podľa ktorého namiešame vodou riediteľné moridlo alebo pigmentovaný olej. V prípade morenie a olejovanie podľa vlastného vzorky účtujeme príplatok 5%.
Komody, skrine a nočné stolíky vyrábame v prevedení:
Výrobný rad MASÍV • vyrobené z masívneho dreva • korpusy bukových komôd a všetkých skríň sú vyrobené z rozmerovo stabilné latovky dyhované prírodnou dyhou, dubové komody z masívnej špárovky • korpusy skríň a komôd majú chrbát z bukovej alebo z dubovej preglejky • korpusy vrátane zásuviek sú upravené podľa zvoleného odtieňa • zásuvkové komody sú vybavené tlmeným plnovýsuvom a blokáciou