Komoda AMI 2DZ4
Komoda AMI je novinkou z našej dielne, ktorá má nadčasový design.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
- Spálňa AMI je vystavená na 8 showroomoch
Komoda AMI je novinkou z našej dielne, ktorá má nadčasový design.
Komoda AMI dokáže zaujať nielen praktickosťou, ale aj svojim moderným dizajnom. Disponuje dvierkami , za ktorými sú umiestnené dve drevené police. Vďaka tomuto členeniu ponúka dostatok priestoru na ukladanie a organizáciu vecí. Predným čelám zásuviek môžete dodať na elegancii materiálom WoodTouch , ktorý ponúkame hneď v niekoľkých farebných odtieňoch.
Komodu vyrábame z masívneho BUKU, DUBU a DUBU RUSTIKU , vďaka čomu je veľmi pevná a stabilná. Okrem toho sú tieto dreviny krásne prírodné materiály, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru v akejkoľvek miestnosti.
.png)
.png)

.png)
.png)
.png)
| Kolekcia | AMI |
| Typ komody | dvierka / zásuvky |
| Vonkajšia šírka | 101 cm |
| Vonkajšia hĺbka | 40 cm |
| Výška | 87 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Počet balíkov | 1 |
| Vynáška a montáž | sú možné |