Komoda ALOIS 3ZZ4
Priestranná dubová komoda ALOIS, ktorá ponúka veľké množstvo úložného priestoru.
- Doba dodania 8-10 týždňov. info
- Spálňa VALERIE je vystavená na 5 showroomoch
Priestranná dubová komoda ALOIS, ktorá ponúka veľké množstvo úložného priestoru.
Najväčšia komoda z kolekcie VALERIE, ktorá ponúka úložný priestor v štyroch menších zásuvkách a štyroch veľkých zásuvkách. Miesto na uloženie v nich môže nájsť vaša posteľná bielizeň či oblečenie. Vyberať môžete z rôznych odtieňov nielen olejov, ale aj morenia a vybrať farbu tak, aby vám čo najviac ladila s vašim interiérom.
| Kolekcia | VALERIE |
| Typ komody | zásuvková |
| Vonkajšia šírka | 150 cm |
| Výška | 89 cm |
| Vonkajšia hĺbka | 43 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Úpravy na mieru | sú možné |
| Vlastné odtieň | je možný |
| Hmotnosť | 75 kg |
| Počet balíkov | 1 |
| Vynáška a montáž | sú možné |