JELÍNEKBlogNovinkyTipy na vánoční dárky s termíny dodání do Vánoc

Tipy na vánoční dárky s termíny dodání do Vánoc

Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a i naše výroba se v tomto čase začíná plnit. Pokud chcete mít jistotu, že Vám zboží dodáme do Vánoc doporučujeme Vám udělat objednávku co nejdříve.
Uzávěrka pro objednávky nábytku s termínem dodání do Vánoc je 7. 11. 2019. Tento termín se může změnit dle naplněnosti kapacity výroby.

Pokud stále nevíte, čím potěšit své nejbližší, máme pro Vás několik tipů.

Tipy na vánoční dárky 

S příchodem chladným zimních nocí doporučujeme pro zimomřivé spáče matracový chránič WARMER, který Vás nejen příjemně zahřeje, ale poskytne teplé a suché prostředí pro dobrý spánek.
Chránič na matraci Warmer - hřejivý efekt

Naopak horkokrevné spáče jistě potěšíme matracových chráničem COOLER, který se vyznačuje vysokou absorpcí tepla a nedochází tak k přehřívání organismu během spánku Poskytuje tepelnou pohodu ve spánku díky ochlazujícímu pocitu.
Matracový chránič COOLER - chladivý efekt

Pro pohodlný „nejen“ zimní spánek 

Zajímavým dárkem může být také kvalitní ortopedická lamelová matrace SÁRA SPIRIT. Její výjimečné vlastnosti ocení nejen spáči s bolestmi zad. Ortopedickou lamelovou matraci SÁRA SPIRIT nabízíme v několika provedeních, vybírat můžete ze tří druhů moderních a funkčních potahů.
matrace SÁRA Spirit

Něco pod hlavu 

Matraci i chránič jsme Vám nabídli, teď přichází na řadu něco pod hlavu. Z naší nabídky polštářů vybíráme anatomický polštář HUGO, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti a citlivě podepře Vaši krční páteř. Díky tomu se vyhnete bolestivému deformování krční páteře a ráno po probuzení se budete cítit odpočatí a svěží. Polštář vyrábíme v několika variantách provedení a různých potazích.
Anatomický polštář v potahu Morrison

Vybrané zboží jsme Vám schopni dodat v krátkém termínu – ve standardních rozměrech obvykle do 1 týdne. Všechny výrobky si můžete objednat buď na našem e-shopu nebo se s Vámi rádi uvidíme na některé z našich podnikových prodejen.

Váš tým JELÍNEK

 


Mohlo by Vás také zajímat

Píšeme pro Vás

Přečtěte si na našem blogu tipy, jak pohodlně a zdravě nejen spát, ale i bydlet.

Více

Design kolekce

Na našich kolekcích spolupracujeme s uznávanými designéry. Objevte jejich příběh!

Více

Ke stažení

Chcete v rychlosti porovnat různé varianty výrobků? Stáhněte si naše přehledné ceníky.

Více