JELÍNEKBlogNezařazenéVelikonoční nadílka aneb DOPRAVA ZDARMA do 30. 4.

Velikonoční nadílka aneb DOPRAVA ZDARMA do 30. 4.

Využijte DOPRAVU ZDARMA na všechny výrobky do 30. dubna

Příjemnou velikonoční nadílku v podobě DOPRAVY ZDARMA můžete využít na všechny objednané výrobky. Doprava je zdarma po celé ČR i na Slovensku. Stačí objednat zde na našem e-shopu nebo na podnikových prodejnáchAkční nabídka je platná pouze do 30. dubna 2019, tak neváhejte a zastavte se za námi na naše prodejny!

Dopravu zdarma můžete využít nejen na naše novinky

Ložnice MIA –  je novinkou z dílny německého designéra Jochena Flackeho . Kombinace masivního dřeva a čistého designu je ideální volbou pro milovníky jednoduchosti. Zešikmené hrany u postele i nočních stolků provází celou kolekci.

Postel MIA 180x200 z dubového masivu od firmy JELÍNEK nábytek

 

Matrace SÁRA Spirit – Novinka z naší dílny. Matrace z kolekce SÁRA Spirit jsou vyrobeny z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů. Jsou velmi komfortní díky správnému podepření těla při spánku a díky dokonalému odvádění tělesné vlhkosti. Tvrdost či měkkost matrace lze nastavit dle váhové kategorie uživatele i v průběhu používání matrace.

matrace SÁRA Spirit

Matracový chránič  – Další novinkou jsou matracové chrániče COOLER a WARMER.
COOLER – Pro letní období. Vyznačuje se vysokou absorpcí tepla a nedochází tak k přehřívání organismu během spánku. Poskytuje tepelnou pohodu ve spánku díky ochlazujícímu pocitu.
WARMER – Pro zimní období. Vytváří dokonalý pocit tepla. Poskytuje teplé a suché prostředí pro dobrý spánek.

Matracový chránič COOLER

 

Potřebujete s nákupem poradit? Jsme tady pro Vás!

Tel.:        +420 571 759 811
Mob.:      + 420 602 575 091
Email:     info@jelinek.eu