JELÍNEKBlogNezařazenéLetní sleva 10 % na ortopedické matrace JELÍNEK prodloužena

Letní sleva 10 % na ortopedické matrace JELÍNEK prodloužena

Krásné letní dny sice nesvádějí k lenošení v posteli, ale kvalitní matrace je základem zdravého spaní po celý rok. Ulehejte po náročných letních výletech na naše ortopedické matrace, na kterých si skvěle odpočinete a naberete síly na další letní dobrodružství. Nyní je navíc můžete nakoupit s 10 % slevou!

Slevu 10 % je možné uplatnit v termínu 06. – 26. srpna 2018 a vztahuje se na všechny ortopedické lamelové matrace SÁRA a ZORA.

Nakupovat můžete na našem e-shopu, na podnikových prodejnách nebo u našich partnerů.

Krásné letní dny Vám přeje
Váš tým JELÍNEK

Ortopedické matrace

TIP: Potíte se hodně nejen v létě?

Potom je pro Vás ideální volbou roznášecí vrstva CELLPUR. Tato prodyšná PUR pěna v kombinaci s vláknem TENCEL zaručí perfektní odvod vlhkosti, kterou poté rychleji uvolňuje zpět do okolního prostředí. Ve srovnání s ostatními vlákny vykazuje TENCEL nejvyšší schopnost absorbce vlhkosti. Vzniká tak suché a příjemné prostředí pro spánek, které ocení především alergici a astmatici.

Máte naši matraci už delší dobu, zdá se Vám proleželá, ale nechce se Vám investovat do nové matrace?

Řešením je výměna jednotlivých komponentů matrace. Vyměnit můžete nejen potah matrace, ale i podélníky či roznášecí vrstvu. Všechny náhradní komponenty jsou jednoduše dostupné na našem eshopu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat a my Vám jak s výběrem, tak i výměnou rádi poradíme.

 

Naši matraci už máte? Dotáhněte Vaše zdravé spaní k dokonalosti s našim anatomickým polštářem HUGO! 

Podívejte se na skvělý Anatomický polštář HUGO