Novinka 2019

Jedinečný vzhled a skvělé vlastnosti. To je nová kolekce SÁRA Spirit!

Kvalitní spánek je základ

Matrace z kolekce SÁRA SPIRIT jsou vyrobeny z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů. Jsou velmi komfortní díky správnému podepření těla při spánku a díky dokonalému odvádění tělesné vlhkosti. Tvrdost či měkkost matrace lze nastavit dle váhové kategorie uživatele i v průběhu používání matrace.

PŘEJÍT DO ESHOPU

Na co se zaměřit při výběru matrace?

Zajímavé tipy jsme pro vás připravili v našem novém videu.

Potah-4-detail-B kopie

Potah MORRISON

Inovativní potah MORRISON se skládá ze směsi polyesteru, viskózy, modalu, konopí a lnu. Morrison je kvalitou, která odpovídá přírodním vláknům, extrémně jemné viskozitě a praktičnosti. Je také šetrná k životnímu prostředí.
Složení: 72 % Polyester, 19 % Viskóza, 7 % Modal, 1% len, 1% konopí

 

Potah Synchronic_LR

Potah SYNCHRONIC

Potah SYNCHRONIC je kvalitou, která odpovídá extrémně jemné viskozitě a praktičnosti díky jejímu složení. Vlákna potahu se skládají ze směsi lycry, polyesteru, polyvisconu dávají tkanině jedinečný vzhled.
Složení: 1,2 % Lycra, 89,8% Polyester, 9% Polyviscon

 

Textura-Hemp

Potah HEMP

Potah HEMP s obsahem KONOPÍ si rychle oblíbíte. Vytváří prodyšný povrch a má příznivé účinky na pokožku. Látka s obsahem přírodních vláken je přirozeně antibakteriální. Dopřejte si pohodlný spánek díky blahodárnému působení na tělo.

 

IMG_7751

Potah BAVLNA

Je vyroben ze 100% bavlny. Vnitřní náplň potahu je tvořena fixovaným PES (termopojeným) rounem. Díky své pratelnosti až na 90°C a svému složení je potah vhodný pro alergiky a astmatiky.

https://www.jelinek.eu/wp-content/uploads/2021/01/Konstrukce-matrace-Sára-Spirit-2020.jpg

Složení nové matrace SÁRA Spirit

Animace k matraci SÁRA Spirit

 

Tři potahy s novým designem, které jsou navíc velmi praktické. Lehce snímatelný vrchní díl potahu usnadňuje jeho praní i výměnu. Matrace jsme vylepšili o čtyři praktické rukojeti pro ještě lepší manipulaci.

Stáhněte si produktové listy k jednotlivým matracím a doplňkům: 

Skvělými doplňky k našim matracím jsou nové anatomické polštáře HUGO, HUGO LUX, HUGO HAPPY a chrániče na matrace COOLER a WARMER.

Více o doplňcích www.jelinek.eu/sk/matrace-2/ortopedicke-matrace/doplnkovy-sortiment/

Přejete si vědět více?

PŘEJÍT DO ESHOPU

 

Více informací naleznete v ceníku nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky na zákaznické lince +420 571 759 811 nebo přes níže uvedený kontaktní formulář. Rádi Vám poradíme s výběrem matrace a na kterých místech je možné novou kolekci matrací SÁRA Spirit osobně vyzkoušet.

Zaujíma Vás, ako to u nás vypadá?

Prídite sa pozrieť. Radi Vám ukážeme našu výrobu.

Ako sa k nám dostanete?