JELÍNEKBlogNezařazenéMáme pro Vás dvě skvělé nabídky!

Máme pro Vás dvě skvělé nabídky!

Tentokrát jsme netroškařili a připravili jsme pro Vás rovnou dvě akční nabídky! Pohodlné a zdravé spaní můžete v termínu 9. – 31. 8. 2019 získat za zvýhodněné ceny.

První z akcí se vztahuje na nákup jakéhokoli dvoulůžka*, ke kterému získáte dva smrkové laťkové rošty v hodnotě 1570 Kč/ks ZDARMA! Jak akci využít? Stačí si objednat dvoulůžko ve standartním rozměru** a rošty k nim od nás dostanete ZDARMA. Vybírat můžete z široké nabídky postelí.

*akce neplatí pro řadu CINK
**standartní rozměr dvoulůžka 160, 180, 200 x 200 cm

Aby byl Váš spánek perfektní, rozhodli jsme se Vám nabídnout ještě  jednu výhodnou nabídku. Při objednání jakékoli ortopedické lamelové matrace JELÍNEK od nás dostanete SLEVU 50 % na nákup anatomického polštáře HUGO, přírodního polštáře ADAM, matracového chrániče COOLER nebo WARMER. Akce platí pouze na nezlevněné matrace a k jedné matraci je možno se slevou zakoupit jeden doplněk.

TIP nejen na léto

Potíte se hodně nejen v létě?

Potom je pro Vás ideální volbou roznášecí vrstva CELLPUR. Tato prodyšná PUR pěna v kombinaci s vláknem TENCEL zaručí perfektní odvod vlhkosti, kterou poté rychleji uvolňuje zpět do okolního prostředí. Ve srovnání s ostatními vlákny vykazuje TENCEL nejvyšší schopnost absorbce vlhkosti. Vzniká tak suché a příjemné prostředí pro spánek, které ocení především alergici a astmatici.

Zchlaďte se s matracovým chráničem COOLER

Novinkou pro letošní léto je matracový chránič COOLER, který ideální pro horkokrevné spáče. Díky svému složení dokáže dobře absorbovat teplo a nedochází tak k přehřívání organismu během spánku. Poskytuje tepelnou pohodu díky ochlazujícímu efektu. Chránič vyrábíme v rozměrech: 80, 90, 100 cm x 200, 210, 220 cm
————————————————————————
Složení: 46% Polyester, 42% Cooler, 12% Polyester – Lycra

Matracový chránič COOLER - chladivý efekt

Potřebujete s nákupem poradit? Neváhejte nás navštívit na našich podnikových prodejnách nebo u našich obchodních partnerů. Jsme tady pro Vás!

Tel.:        +420 571 759 811
Mob.:      + 420 602 575 091
Email:     info@jelinek.eu