JELÍNEKBlogNezařazenéDoprava zdarma na všechny matrace a doplňky

Doprava zdarma na všechny matrace a doplňky

Objednejte si v termínu od 16. 11. do 15. 12. 2020 jakékoliv naše matrace, doplňky či náhradní komponenty do matrací a získejte dopravu ZDARMA!

Objednávku s našimi výrobky vám bezplatně doručíme po celé ČR i na Slovensko. Akce se vztahuje na nákup ortopedických lamelových matrací, náhradních komponentů a matracových doplňků. Vše si můžete pohodlně objednat z bezpečí domova na našem e-shopu nebo využijte našich online služeb, naši kolegové vám rádi s výběrem a nákupem poradí.

Tipy na vánoční dárky

Ortopedické lamelové matrace

Zajímavým dárkem může být také kvalitní ortopedická lamelová matrace. Její výjimečné vlastnosti ocení nejen spáči s bolestmi zad. Ortopedické lamelové matrace nabízíme v několika provedeních, vybírat můžete z různých druhů moderních a funkčních potahů.


Matracové chrániče

S příchodem chladným zimních nocí doporučujeme pro zimomřivé spáče matracový chránič WARMER, který Vás nejen příjemně zahřeje, ale poskytne teplé a suché prostředí pro dobrý spánek.

Naopak horkokrevné spáče jistě potěšíme matracových chráničem COOLER, který se vyznačuje vysokou absorpcí tepla a nedochází tak k přehřívání organismu během spánku. Poskytuje tepelnou pohodu ve spánku díky ochlazujícímu pocitu.
V nabídce máme více druhů matracových chráničů.


Matracový chránič COOLER

 

Anatomický polštář HUGO 

Aby byla poloha Vaší páteře při spánku dokonalá, máme pro Vás anatomicky tvarované polštáře. Z naší nabídky polštářů vybíráme anatomický polštář HUGO, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti a citlivě podepře Vaši krční páteř. Díky tomu se vyhnete bolestivému deformování krční páteře a ráno po probuzení se budete cítit odpočatí a svěží. Polštář vyrábíme v několika variantách provedení a různých potazích.

Anatomický polštář v potahu Morrison

Náhradní komponenty do matrací

Zdá se Vám matrace nepohodlná nebo proleželá? Máte ji více jak 6 let? Možná je na čase vyměnit jednotlivé komponenty (podélné nosníky, potah apod.). Obnovte si svoji matraci a spěte pohodlně jako dřív.

Potřebujete s nákupem poradit? Jsme tady pro Vás!

Stačí nás kontaktovat skrze kontakty na jednotlivé podnikové prodejny:

Bratislava                  bratislava@jelinek.eu     +421 911 444 962
Valašské Meziříčí    obchod@jelinek.eu       +420 602 575 091
Praha Průhonice     pruhonice@jelinek.eu    +420 775 429 551
Praha Nusle              nusle@jelinek.eu            +420 724 211 242
Brno                           brno@jelinek.eu             +420 725 065 645

Ostatní kontakty naleznete na www.jelinek.eu/kontakt

Tým JELÍNEK