• domov
  • Blog
  • Posteľ BETINA zbiera ďalšie ocenenia!

Posteľ BETINA zbiera ďalšie ocenenia!

03. apríl 2018

Máme za sebou prvé jarné veľtrhy a sme radi za ďalšie ocenenie! Pozrite sa, čím sme porotu ...

Posteľ BETINA zbiera ďalšie ocenenia!

Máme za sebou první jarní veletrhy a jsme rádi za další ocenění! Podívejte se, čím jsme porotu zaujali v Praze na Design Shakeru…

 

Letos jsme se prozatím zúčastnili dvou veletrhů. Prvním z nich byl Nábytok a Bývanie ve slovenské Nitře, týden poté jsme se zúčastnili veletrhu FOR INTERIOR v Praze. Součástí pražského veletrhu byla také přehlídka Design Shaker 2018, kde jsme představili naši ložnici BETINA vyrobenou z vysokohorské dřeviny ZIRBE. Výrobky z této úžasné dřeviny jsou díky svým léčebným účinkům oblíbené po celém světě, především u našich sousedů v Rakousku. Ložnici s komodou bylo možné vidět vystavené po celou dobu pražského veletrhu.

Během veletrhu se jako každoročně udělují ocenění. Naše firma získala v rámci již zmiňované přehlídky Design Shaker 2018 ocenění NÁBYTEK ROKU 2018 za kolekci BETINA. „Ocenění si velmi vážíme a jsme rádi, že naše tvrdá práce sklízí úspěch“, řekl syn jednoho z majitelů, David Jelínek. Cenu převzal společně se svým strýcem a majitelem firmy Tomášem Jelínkem.

  
Fotografie z předávání cen

Něco málo o naší ložnici BETINA

…když vstoupíte do ložnice BETINA, rázem se ocitnete vysoko v horách. Stačí se zastavit a vnímat specifické aroma léčivého PINOSYLVINU, který je ve vysoké koncentraci obsažen v pryskyřici vzácné dřeviny ZIRBE. Vysokohorská dřevina ZIRBE je právem nazývána jako KRÁLOVNA ALP. Roste v nadmořské výšce 1600 m a dožívá se až 400 let. Za svůj život střádá strom pozitivní energii, kterou je schopen dlouhodobě předávat také ve Vaší ložnici. Energie proudí z nábytku vyrobeného z tohoto dřeva především díky tomu, že je bez kovových spojů a bez jakékoliv povrchové úpravy. Dřevo tak může volně „dýchat“ a uvolňovat do okolí své léčivé účinky.

>> Více o BIO nábytku ZIRBE

Jsme velice rádi, že naše dlouhodobá práce přináší úspěch a dělá radost nejen nám, ale i Vám.

Váš tím JELÍNEK

 

 

Starostlivosť, na ktorej si zakladáme

Prečo si urobiť radosť u nás

Poskytujeme nadstandardní5letou záruku na veškerýnábytek a matrace.

poskytujeme nadštandardné
5-ročnú záruku na všetok
nábytok a matrace.

Na kvalitnom zpracovánísi potrpíte aj v miestach, ktoré nie sú vidieť.

Na kvalitnom spracovaní
si potrpíte aj v miestach,
ktoré nie sú vidieť.

Aj po skončení zárukyposkytujeme ďalej servis a kdykolivza vami prídeme.

Aj po skončení záruky
poskytujeme ďalej servis a kedykoľvek
za vami prídeme.

Nábytok vyrábímez masívneho dřevaa bez toxických látok.

nábytok vyrábame
z masívneho dreva
a bez toxických látok.